کد مطلب: 

269082
تحلیل‌ها پیرامون قیمت بیت‌کوین: احتمال سقوط تا ۲۵ و صعود تا ۳۵ هزار دلار
سال گذشته در چنین روزی، بیت‌کوین در محدوده ۳۸ هزار و ۴۰۰ دلار در حال تغییر بود، اما در زمان نگارش این مطلب، بیت‌کوین در محدوده کانال ۲۹ هزار دلاری معامله می‌شود. به ادعای تحلیل‌گران بیت‌کوین در صورتی که به زیر سطح حمایت ۲۹ هزار دلاری سقوط کند، می‌تواند تا ۲۵ هزار دلار کاهش یابد و اگر خود را بالا بکشد، مقاومت ۳۰ هزار و ۵۰۰ دلاری سپس مقاومت ۳۵ هزار دلاری را پیش‌رو دارد.
تحلیل‌ها پیرامون قیمت بیت‌کوین: احتمال سقوط تا ۲۵ و صعود تا ۳۵ هزار دلار

به گزارش سیتنا به نقل از کریپتو، پلن بی، تحلیلگر حوزه رمزارزها چند روز گذشته را صرف انتشار تئوری‌های خود در مورد قیمت بیت‌کوین کرده است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که به نظر می‌رسد، مدل قدیمی‌تر انباشت به جریان (S۲F) به جای به‌روزرسانی که نشان می‌دهد بیت‌کوین به زودی به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد، با مسیر فعلی دارایی مطابقت دارد.

پلن بی ادعا کرد که ۱۰۰ هزار دلار تخمینی «خیلی بالا» است اما با پیشنهاد این مدل که بیت‌کوین پس از نصف شدن ارزش آن در دو سال به قیمت ۵۰۰ هزار دلار می‌رسد، از گاوها دلجویی کرد.

داده‌های شرکت بلاک‌چین Arcane Research نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین برای هشت هفته متوالی در حال کاهش بوده است که نقطه عطف جدیدی در تاریخ پرتلاطم آن است. با این حال، پس از ماه‌ها نوسانات گیج‌کننده و افت‌های تکان‌دهنده، مشخص شد که این سکه سرانجام در حال ثبات است.

علاوه بر این، نگاهی به شاخص نوسان نسبی (RVI) نشان داد که این رقم مقداری بالاتر از ۵۰ است، به این معنی که نوسانات آینده می‌تواند قیمت سکه را به سمت بالا بکشد. البته با توجه به دیگر رخدادها انتظار نداشته باشید که مدل‌ها آن‌طور که باید کار کنند. هر چند که گفتن یک رالی آسان‌تر از انجام آن است. بازار در ابهام وحشتناکی فرو رفته حتی شاخص ترس و طمع بیت‌کوین نیز به پایین‌ترین حد تک رقمی رسیده است.

بر اساس اطلاعات Arcane Research، بیت‌کوین در صورتی که به زیر سطح حمایت ۲۹ هزار دلاری سقوط کند، می‌تواند تا ۲۵ هزار دلار کاهش یابد. از سوی دیگر، اگر سکه خود را بالا بکشد، باید مقاومت ۳۰ هزار و ۵۰۰ دلاری سپس مقاومت ۳۵ هزار دلاری را بشکند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۲۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۷ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۴.۷۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۸ درصد افزایش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱.۲۵ میلیارد دلار است که ۳.۲۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۵۶ میلیارد دلار است که ۱۰.۶۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۱.۸۹ میلیارد دلار است که ۸۶.۸۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2022-05-26 12:44

افزودن دیدگاه جدید