کد مطلب: 

269054
احتمال صعود دو رقیب اتریوم طی هفته‌های آتی
یک معامله‌گر ارزهای دیجیتال که به طور گسترده دنبال می‌شود، معتقد است که دو تن از بزرگ‌ترین رقبای اتریوم (ETH) که AVAX و SOL هستند احتمالاً در هفته‌های آتی صعود خواهند کرد.
اتریوم

به گزارش سیتنا، یک استراتژیست و معامله گر ارزهای دیجیتال که به طور گسترده دنبال می شود، معتقد است که دو تن از بزرگ ترین رقبای اتریوم (ETH) احتمالاً در هفته های آتی صعود خواهند کرد.

پنتوشی، تحلیلگر شبهه، به 553,200 دنبال کننده توییتر خود می گوید که از نزدیک پلتفرم های قرارداد هوشمند Solana (SOL) و Avalanche (AVAX) را زیر نظر دارد.

به گفته این تحلیلگر کریپتو، هر دو AVAX و SOL هستند آمادگی برای راه اندازی تجمعات امدادی پس از اینکه دو رقیب ETH به یک منطقه پشتیبانی کلیدی احترام گذاشتند.

"من کاملاً پس زمینه ماکرو را درک می کنم. احتمالاً اولین بار بود که در نوامبر در مورد آن پست گذاشت. اما من همچنین برای صفر تا دو هفته آینده توربو صعودی هستم.

نسبت به این بازار احساس بهتری نسبت به شش ماه گذشته دارم.

این هفته عمدتاً تثبیت کردن فتیله های پایین بوده است. ما واکنش های اولیه را برای پرش های قوی دریافت کردیم. من هنوز هم از روی تجربه معتقدم که بازتاب یک چیز است. و هفته آینده این امر محقق می شود.

من مزایده خواهم داد AVAX و شیر برقی (سلونوئید) از نو."

اتریوم

در زمان نوشتن، شیر برقی (سلونوئید) با قیمت 52.48 دلار تغییر می کند که تقریباً چهار درصد در روز گذشته افزایش یافته است.

اتریوم

AVAX در حال حاضر با قیمت 28.73 دلار معامله می شود که در شش ساعت گذشته نزدیک به 24 درصد رشد داشته است.

با نگاهی به بیت‌کوین، پنتوشی معتقد است که بیت‌کوین در هفته‌های آینده برخلاف احساسات کلی معامله‌گران حرکت می‌کند و به هدف خود در حدود 36,000 دلار خواهد رسید.

قرمز: چگونه توییتر کریپتو در ماه آینده چگونه تجارت بیت کوین را درک می کند.

گرین: ماه آینده چگونه معامله می شود.

اتریوم

بیت کوین در حال حاضر 29,964 دلار ارزش دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-25 10:25

افزودن دیدگاه جدید