کد مطلب: 

268984
فروپاشی ترا؛ زنگ خطر برای تنظیم‌کننده‌های بازار ارز دیجیتال
مدیر عامل سیتادل کپیتال معتقد است که فاجعه Terra باید زنگ خطری برای DC باشد تا در واقع روی مقررات متفکرانه تمرکز کند و به ویژه استیبل کوین، به دلیل نامش، تقریباً نیاز به تنظیم مناسب دارد.
فروپاشی ترا؛ زنگ خطر برای تنظیم‌کننده‌های بازار ارز دیجیتال

به گزارش سیتنا، کن گریفین، مدیر عامل سیتادل کپیتال، معتقد است که فروپاشی Terra (LUNA) باید به عنوان زنگ خطری برای تنظیم کننده ها عمل کند.

در یک مصاحبه جدید، گریفین می گوید: "فاجعه" Terra (LUNA)، که همچنین شاهد عدم اتصال استیبل کوین TerraUSD (UST) پروتکل بلاک چین بود، باید مقامات را ترغیب کند تا مقررات لازم را به خصوص برای استیبل کوین ها ارائه دهند.

"من فکر می کنم که فاجعه Terra باید زنگ خطری برای DC باشد تا در واقع روی مقررات متفکرانه تمرکز کند. و به ویژه استیبل کوین، به دلیل نامش، تقریباً نیاز به تنظیم مناسب دارد.

مدیر عامل صندوق تامینی می‌گوید که سوالات همچنان بزرگترین استیبل کوین را از نظر ارزش بازار و حجم احاطه می‌کند. افسار (USDT)، بیش از ذخایر پشتوانه آن. به گفته گریفین، شواهد مربوط به ذخایر پشتوانه استیبل کوین ها باید در دسترس و قابل تایید باشد.

بلومبرگ کارهای خارق‌العاده‌ای روی تتر انجام داده است. پشت تتر چیست؟ این واقعیت که ما نمی دانیم کاملاً پوچ است.

اگر می خواهید نشان دهید که یک استیبل کوین دارید که ارزش یک دلار شما را دارد، بهتر است بتوانید از آن با حساب های نگهبانی که دارایی هایی را که این ثبات را تعریف می کنند، پشتیبان تهیه کنید.

مدیر عامل سیتادل کاپیتال می گوید که ناشران استیبل کوین باید طبق قانون ملزم به افشای ذخایر پشتوانه دارایی های رمزنگاری شده فیات به صورت دوره ای باشند، همانطور که صندوق های قابل معامله در مبادلات (ETF) ملزم به افشای دارایی های اساسی هستند.

همانطور که ما افشای روزانه دارایی های ETF را داریم، باید به صورت دوره ای اطلاعاتی را در مورد آنچه پشتوانه استیبل کوین ها است داشته باشیم تا مردم بدانند پولشان ایمن است یا خیر.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-23 09:15

افزودن دیدگاه جدید