کد مطلب: 

268864
سامانه فروش یکپارچه خودرو دچار اختلال شد
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در آغار به کار دچار مشکل شد و برخی خریداران با مشکلاتی در بارگذاری اطلاعات و نهایی کردن ثبت‌نام مواجه هستند.
 سامانه فروش یکپارچه خودرو

به گزارش سیتنا، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، با دستور وزارت صمت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را طراحی کرده است.

بر اساس اعلام پیشین، قرار بود این سامانه از ساعت ۹ صبح 27 اردیبهشت ماه سال جاری، آغاز به کار کند اما برخی کاربران از اختلال در این سایت فروش خودرو خبر می‌دهند.

بسیاری از مخاطبین اعلام کرده اند موفق به ثبت مشخصات و پیش ثبت نام نشده اند.

به نظر می‌رسد عدم پیش بینی درست از میزان استقبال مردم و میزان هجوم مردم به این سامانه، باعث شده است روند ثبت نام با کُندی پیش برود.

روز دوشنبه اگر کاربری به سایت سامانه یکپارچه وارد می شد، در صفحه اصلی آن نام، مشخصات و لینک ثبت‌نام چندین محصول آماده بود. اما اکنون به جای همه آنها تنها یک عبارت درج شده است: «در حال بارگذاری اطلاعات».

سامانه فروش یکپارچه خودرو دچار اختلال شد

از سوی دیگر فرایند ورود/ثبت‌نام نیز اکنون در این سایت تکمیل نمی‌شود. برخی می‌گویند تا نیمه راه رفته‌اند اما نتوانستند فرایند آن را به پایان برسانند یا یکی از گزینه‌های انتخاب فعال نبوده است.

در همین زمینه وزارت صمت این مسئله را به اولین روز باز شدن این سایت مرتبط می‌داند و می‌گویند که در مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت آینده مشکل بر طرف خواهد شد.

وزارت صمت برای رفع این بحران، زمان یک هفته‌ای برای پیش ثبت نام را پیش بینی کرده است تا کمی از فشار وارده به سرور‌های سامانه یکپارچه کاهش یابد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
کاربر
2022-05-18 15:19

افزودن دیدگاه جدید