کد مطلب: 

268629

سهام داران اصلی شرکت مخابرات به کمیسیون اجتماعی مجلس می‌آیند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: سهام داران اصلی شرکت مخابرات در دو هفته آینده به کمیسیون دعوت می‌شوند تا راهکار و سازوکاری را برای اجرای مصوبه مجلس پیرامون تبدیل وضعیت ایثارگران در شرکت مخابرات ارائه دهند.
مجید انصاری

به گزارش سیتنا، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نشست این کمیسیون توضیحاتی را پیرامون دلیل عدم اجرای قانون برای تبدیل وضعیت ایثارگران در شرکت مخابرات ایران ارائه داد.

مجید انصاری، در تشریح دستور کار سه شنبه 20 اردیبهشت ماه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: شرکت مخابرات ایران مصوبه مجلس برای تبدیل وضعیت ایثارگران را اجرا نمی‌کند به همین دلیل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دعوت کردیم که در این نشست حضور پیدا کند.

نماینده ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد بود که ما در شرکت مخابرات یک کرسی از پنج کرسی‌های تصمیم‌گیر را داریم یعنی سهم این وزارتخانه یک بیستم که با آن موافقت کردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در نهایت قرار شد که سهام داران اصلی شرکت مخابرات در دو هفته آینده به کمیسیون دعوت شوند که راهکار و سازوکاری را برای اجرای این مصوبه در شرکت مخابرات ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونانش، مسئولان شرکت مخابرات ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران و اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس حضور داشتند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-05-11 10:52

افزودن دیدگاه جدید