کد مطلب: 

268102
کامنت ایرج طهماسب به تمام شایعات پایان داد
مهدی آشنا، عکاس خبری، سینما، تئاتر و تلویزیون و همچنین عکاس برنامه «مهمونیِ» ایرج طهماسب با انتشار کامنت طهماسب برای عکسی از حمید جبلی، به شایعات بروز اختلاف نظر میان این دو هنرمند و همکار قدیمی پایان داد.
کامنت ایرج طهماسب به تمام شایعات پایان داد

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، مهدی آشنا، عکاس نام‌آشنای تئاتر، سینما، تلویزیون و عکاس این روزهای برنامه «مهمونیِ» ایرج طهماسب، با انتشار استوری‌ای در صفحه اینستاگرامش از پایان شایعاتی که در مورد شکرآب بودن رابطه میان ایرج طهماسب و حمید جبلی به گوش می‌رسید خبر داد.

صفحه اینستاگرامی «سینمانوین» در این مورد چنین نوشت: «در حالی که این روزها ایرج طهماسب بدون یار همیشگی و قدیمی‌اش؛ حمید جبلی درحال ساخت برنامه‌ای تازه است و شنیده می‌شود که این دو همکار در مواردی به مشکلاتی برخورده‌اند، مهدی آشنا عکسی از حمید جبلی را در استوری صفحه‌اش بازنشر کرد. نکته جالب اینجاست که تصویر حمید جبلی در صفحه این عکاس با واکنش جالب ایرج طهماسب روبه‌رو شد. طهماسب در کامنتی برای حمید جبلی نوشت: «جان من است او...» به نظر می‌رسد این می‌تواند پایان تمامی شایعاتی باشد که گریبان‌گیر این دو هنرمند بزرگ در ماه‌های اخیر بوده است و احتمال اینکه طهماسب و جبلی در برنامه‌های دیگری با یکدیگر همکاری کنند، دور از انتظار نیست.»

روزهای پخش برنامه «مهمونی» در شبکه نمایش خانگی در دو هفته عید نوروز، سه‌شنبه‌ها و پنجشنبه‌ها به تاریخ دوم، چهارم، نهم و یازدهم فروردین بود و از هفته سوم فروردین تنها در روزهای پنجشنبه پخش می‌شود.

کامنت ایرج طهماسب به تمام شایعات پایان داد

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2022-04-20 23:17

افزودن دیدگاه جدید