کد مطلب: 

266546
ارتقای معیشت همکاران از اولویت‌های شرکت پست است
مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: انجام اقدامات اصلاحی در خصوص موزعین و همچنین ارتقا معیشت همکاران پست جزو اولویت‌های ما محسوب می‌شود که باید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
محمود لیائی

به گزارش سیتنا، محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست با سفر به شهر قم از روند خدمت‌رسانی به مردم در اداره‌کل پست این استان بازدید کرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با تاکید بر کیفیت خدمات پستی خاطرنشان کرد: دقت، سرعت و امنیت در ارسال و توزیع مرسولات از حساسیت خاصی برخوردار است و موفقیت شبکه پستی در گروی رعایت این اصول است.

لیائی افزود: نامه رسان های ما به عنوان نماینده مورد اعتماد دولت به درب منازل مراجعه می کنند و به دلیل سابقه امانت داری این نیروهای زحمتکش که توانسته‌اند اعتماد مردم و دولت را به خود جلب کنند همواره به عنوان برند معتبر پست معرفی می شوند.

مدیرعامل شرکت ملی پست با حضور در جمع کارکنان اداره‌کل پست استان قم حضور یافته و با آن‌ها گفت‌وگو کرد.

وی به همراه موتورسیکلت یکی از نامه‌رسان‌های قم بسته‌های پستی را به مردم انتقال داد تا از نزدیک شاهد مشکلات و دغدغه‌های کارکنان اداره‌کل پست استان قم و مخاطبان پست باشد.

معاون وزیر ارتباطات ضمن ابراز خرسندی از عملکرد پست استان قم گفت: انجام اقدامات اصلاحی در خصوص موزعین و همچنین ارتقا معیشت همکاران پست جزو اولویت‌های ما محسوب می‌شود که باید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

بر اساس این گزارش؛ حضور در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) و همچنین دیدار با محمدتقی شاهچراغی استاندار قم از دیگر برنامه‌های سفر مدیرعامل شرکت ملی پست ایران به این استان بود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
کاربر
2022-02-26 12:15

افزودن دیدگاه جدید