کد مطلب: 

265627
ساخت مسکن دولتی ۱۸ ماه تا دو سال زمان خواهد برد
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: حداکثر زمان تعیین شده برای ساخت پروژه‌های ساختمانی حمایتی (طرح نهضت ملی مسکن) بین ۱۸ ماه تا دو سال است که زمان آن ارتباط مستقیم با آورده متقاضیان دارد.
مسکن

به گزارش سیتنا، محمود محمود‌زاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، گفت: ثبت نام آقایان مجرد از ۲۳ تا ۴۴ سال از ۲۰ دی آغاز شده و ۲۲۴ هزار متقاضی در شهر‌های مختلف ثبت نام کرده اند که اطلاعات آن‌ها در حال بررسی در شهر‌های مورد درخواست است.

به گفته معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی حداکثر زمان تعیین شده برای ساخت پروژه‌های ساختمانی حمایتی بین ۱۸ ماه تا دو سال است که زمان آن ارتباط مستقیم با آورده متقاضیان دارد.

آقایان مجردی که در این طرح ثبت نام کرده‌اند، باید در بازه زمانی تعیین شده تشکیل خانواده دهند، در غیر این صورت طبق قانون امکان واگذاری طرح‌های مسکن حمایتی به افرادی که واجد شرایط نیستند وجود ندارد.

ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن از ابتدای مهر ماه در بیش از ۶۰۰ شهر کشور آغاز شده و مقرر شده دولت در قالب این طرح چهار میلیون واحد مسکونی را برای متقاضیان واجد شرایط از جمله مردان مجرد بالای ۲۳ سال و خانم‌های سرپرست خانوار بالای ۳۵ سال در نظر بگیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2022-01-26 09:58

افزودن دیدگاه جدید