کد مطلب: 

265516
رونمایی از سامانه جامع نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دسترسی حداکثری مدیران حوزه درمان به داشبورد اطلاعاتی جامع در خصوص مراکز تحت پوشش دانشگاه جهت بررسی برخط کیفیت خدمات رسانی به مردم، یکی از نقاط حائز اهمیت سامانه جامع نظارت یکی از ابداعات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، است.
سامانه مشهد

به گزارش سیتنا به نقل از وبدا، سامانه جامع نظارت یکی از ابداعات معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که جهت تسهیل و ارتقا بازرسی ها، نظارت ها و رسیدگی به شکایات مردم طراحی و اجرا شده است. از نقاط حائز اهمیت این سامانه دسترسی حداکثری مدیران حوزه درمان به داشبورد اطلاعاتی جامع در خصوص مراکز تحت پوشش دانشگاه جهت بررسی برخط کیفیت خدمات رسانی به مردم می باشد.

دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی همچنین در نشستی با معاون و مدیران معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جریان اقدامات و برنامه های این دانشگاه در خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی قرار گرفت. در این نشست مدیران حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای خدمت رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی پرداختند.

بازسازی و احیا دستگاه های اکسیژن ساز قدیمی، خرید پمپ اکسیژن مایع و پایش تامین و مصرف اکسیژن در مراکز درمانی و بیمارستان ها که به صورت برخط توسط مدیران درمان رصد می شوند، از جمله اقدامات حوزه تجهیزات پزشکی بود که گزارشی از آن به معاونت درمان وزارت بهداشت ارائه شد.

راه اندازی سامانه سپید از دیگر برنامه های معاونت درمان بود که در حوزه اقتصاد درمان از دو سال گذشته به صورت پایلوت در برخی از بیمارستان های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال اجراست و بر اساس برنامه ریزی قرار است فروردین سال آینده به بهره برداری برسد.

سامانه فالوآپ بیماران تنفسی که توسط مدیریت پرستاری و ساماندهی هر چه بهتر مراکز خدمات پرستاری در منزل و همچنین سامانه برنامه ریزی نیروی انسانی در بخش های بیمارستانی از دیگر نکات مورد بحث در جلسه بود.

کریمی در پایان جلسه ضمن قدردانی از تلاش های معاونت درمان این دانشگاه، برنامه های انجام شده را مناسب ارزیابی و خاطرنشان کرد که معاونت درمان وزارت بهداشت قطعا از حوزه درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد حمایت های لازم را در راستای پیشبرد اهداف و توسعه خدمات رسانی انجام خواهد داد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-01-23 09:05

افزودن دیدگاه جدید