کد مطلب: 

264271

پرسپولیس و اپلیکیشن آنتن تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند

رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در جریان امضای تفاهم‌نامه همکاری با اپلیکیشن آنتن، اعلام کرد: از این پس طبق قانون و حقوقی که برای باشگاه وجود دارد، تولید و پخش محتوا در ارتباط با پرسپولیس، فقط با اخذ مجوز از این باشگاه میسر خواهد بود و موارد غیر از این، مورد پیگرد قرار می‌گیرد.
مجید صدری

به گزارش سیتنا به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس و برنامه اینترنتی آنتن، با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند و بر این اساس، پخش محتوا با موضوعیت پرسپولیس در تلویزیون اینترنتی و اپلیکیشن آنتن اعم از برنامه‌های تولیدی و پخش مستقیم بازی‌ها از این پس با مجوز پرسپولیس صورت می‌گیرد.

در همین ارتباط اعلام می‌شود؛ از این پس پخش هرگونه محتوا در ارتباط با پرسپولیس، اعم از برنامه‌های تولیدی و ضبطی یا پخش زنده بازی‌های پرسپولیس در اپلیکیشن‌ها، تلویزیون‌ها و برنامه‌های اینترنتی و هر فضای مشابه دیگر، نیازمند اخذ مجوز رسمی و کتبی از باشگاه (شرکت) فرهنگی ورزشی پرسپولیس است.

لذا خواهشمند است در راستای احترام به حقوق قانونی، مادی و معنوی باشگاه پرسپولیس و هواداران پرشمار آن نسبت به دریافت مجوز برای این امر اقدام شود و تا حصول توافق در این خصوص از پخش هرگونه محتوا با موضوعیت پرسپولیس خودداری گردد.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه، توافق و دریافت مجوز از باشگاه، حق هرگونه اقدام حقوقی برای این باشگاه محفوظ است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2021-12-13 09:16

افزودن دیدگاه جدید