کد مطلب: 

262509
پست خواننده آریان درباره دلایل مهاجرتش
علی پهلوان خواننده گروه آریان درباره دلیل فروپاشی این گروه و مهاجرت خودش توضیحاتی ارائه کرد.
پست خواننده آریان درباره دلایل مهاجرتش

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، علی پهلوان خواننده، آهنگساز و ترانه سرای ایرانی-استرالیایی که در دهه هشتاد با گروه آریان بسیار پرطرفدار بود به سوالات طرفداران خود در مورد این که چرا دیگر نمی خواند پاسخ داده است.

پهلوان در یک پست اینستاگرامی در مورد اینکه چرا دیگر نمی خواند گفته است: "خوندم و باز هم می خونم. بعد از آریان سه تا آهنگ دادم بیرون. آهنگ ناب سال ۲۰۱۸ برنده ی جایزه ی بین المللی آهنگسازی شد".

وی در پاسخ به سرنوشت گروه آریان نیز چنین توضیح داده است: "آریان بعد از آلبوم خداحافظ، خداحافظی کرد چون مدت دو سال هیچ کاریش مجوز نمی گرفت، هیچ شهرستانی نمی تونست کنسرت بده، از دست مدیر برنامه اش کاری بر نمی اومد، اختلاف نظر بین اعضاش خیلی زیاد شده بود. من هم بعد از اینکه مطمئن شدم تلاش هام بی فایده است از ایران رفتم".

علی پهلوان در مورد اینکه آیا به ایران باز می گردد یا نه گفته است که شرایط برای این کار فعلاً مهیا نیست و در مورد کارهای جدید خود نیز گفته که مشغول کارهای‌جدید بوده که در پست هایش گاهگاهی در مورد آن ها می نویسد.

این عضو اصلی سابق گروه آریان در مورد اینکه چرا دیر به دیر کارهای موسیقایی منتشر می کند نیز گفته است: "چون هزینه اش زیاده و متاسفانه درآمدش خیلی خیلی کم. اگر همه از یوتیوب، اسپاتیفای، اپل موزیک و … استفاده کنن، ممکنه که هزینه هاش برگرده ولی در حال حاضر بیشتر مردم از منابعی استفاده می کنند که برای من هیچ درآمدی نداره".

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-10-18 22:45

افزودن دیدگاه جدید