کد مطلب: 

258021
سامانه «انتخاب ایران» راه اندازی شد
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور، گفت: در سامانه «انتخاب ایران» علاوه بر قرار گرفتن اطلاعات دقیق شعب اخذ رای، این امکان وجود دارد تا هر شخصی که می‌خواهد راجع به داوطلبان اطلاعات داشته باشد، می‌تواند اطلاعات دقیق را از این سامانه دریافت نماید.
سامانه «انتخاب ایران» راه اندازی شد

به گزارش سیتنا، امیر شجاعان رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور، صبح امروز 19 خرداد ماه 1400 در جلسه ستاد انتخابات استان تهران، گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا نزدیک به ده هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور افزایش داده‌ایم و همچنین برای شعب موجود باید پیش بینی برای رای دادن بدون دغدغه مردم انجام می‌دهیم.

وی خاطر نشان کرد: تاکنون مانورهایی جهت احصای مشکلات در برگزاری انتخابات برگزار شده‌است و این مشکلات تا حدودی برطرف شده است.  فردا نیز مانور بسیار مهمی داریم و امیدواریم در این مانور دیگر مشکلی را مشاهده نکنیم.

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات از جمله موضوع تامین برق که اخیراً با مشکلاتی مواجه شده است، انجام شده است و ان‌شاءالله در روز برگزاری انتخابات با قطع برق مواجه نخواهیم شد.

شجاعان همچنین اظهار کرد: در این دوره سامانه «انتخاب ایران» را راه‌اندازی کرده‌ایم و این سامانه از امروز در دسترس عموم قرار می‌گیرد. تمامی داوطلبان انتخابات‌های سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران، ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای دوم مجلس خبرگان رهبری در سامانه انتخاب ایران دو صفحه دارند که می‌توانند در آنها علاوه بر سوابق خود، مطالب تبلیغاتی خود را قرار دهند و شهروندان می‌توانند با مراجعه به این سامانه در جریان سوابق داوطلبان قرار بگیرند. هر کس می‌خواهد راجع به داوطلبان اطلاعات داشته باشد می‌تواند اطلاعات دقیق را از این سامانه دریافت نماید.

وی افزود: همچنین در این سامانه اطلاعات شعب اخذ رای در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد و شهروندان می‌توانند با روشن کردن لوکیشن تلفن همراه خود نزدیکترین شعب اخذ رای به خود را پیدا کنند؛ این سامانه سه شعبه نزدیک به هر فرد در شعاع ۱ و نیم کیلومتری را تعیین و اولویت بندی می‌کند و شهروندان می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن به نزدیکترین شعبه اخذ رای مراجعه نمایند و رای خود را در صندوق‌های اخذ را بیاندازند.

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور از فرمانداران و مسئولان برگزاری انتخابات در استان تهران خواست که نقاط جغرافیایی شعب اخذ رای استان را در سامانه «انتخاب ایران» بصورت دقیق تعیین نمایند تا اطلاعات شعب به صورت دقیق در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-06-10 11:17

افزودن دیدگاه جدید