کد مطلب: 

257651
‌‌ایجاد مشاجره لفظی در قالب یک سناریوی از قبل طراحی شده برای دیده شدن در انتخابات
روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان غربی درگیری یکی از صاحبان صنایع با وزیر صمت را تکذیب کرد.
‌‌ایجاد مشاجره لفظی در قالب یک سناریوی از قبل طراحی شده برای دیده شدن در انتخابات

به گزارش خبرنگاران استانی، ظهر دیروز (جمعه - هفتم خردادماه) در جریان بازدید وزیر صمت به همراه استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و نماینده بوکان از کارخانه سازه کشت کاوه، ناگهان یکی از صاحبان واحدهای تولیدی در آن شهرک، جلوی آنها را سد کرده و با طرح موضوعات بی ربط به بازدید و به‌منظور بهره جوی از شرایط انتخاباتی و سیاسی به قصد مطرح کردن خود موجب ایجاد تنش در جریان این بازدید می‌شود و در ادامه به درگیری لفظی با نماینده آن شهر ختم می شود. 

در همین حال، ‌‌تعدادی از نزدیکان و بستگان این فرد، در یک اقدام هماهنگ و در قالب سناریوی از پیش طراحی شده صحنه های تلاش وی برای ایجاد مشاجره را با موبایل ضبط می‌کردند. وی کاندیدای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان است و قبلا نیز سابقه ایجاد تنش و درگیری در مراسم ها و سخنرانی مسئولین استان را داشته است. ‌‌وی در سال ۹۷ نیز سخنرانی نماینده سابق بوکان در روز دانشجو را با ایجاد درگیری و تنش به هم زده بود.

در همین حال، روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان ضمن تکذیب درگیری این فرد با وزیر صمت، اصحاب محترم رسانه و فعالان فضای مجازی را به امانتداری و انتشار صحیح و درست اخبار دعوت کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3 (1 vote)
سیتنا 1
2021-05-29 09:07

افزودن دیدگاه جدید