کد مطلب: 

253933
انتشار جدول خاموشی‌های تهران در تاریخ سه شنبه 7 بهمن ماه 99
برخی از مشترکان برق پایتخت در تاریخ سه شنبه 7 بهمن ماه 99 با خاموشی های احتمالی و پراکنده برق، مواجه خواهند شد.
خاموشی‌های پراکنده‌ی تهران در تاریخ سه شنبه 7 بهمن ماه 99

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ پیرو اعلام قبلی در خصوص بروز برخی محدودیت ها در تامین انرژی مصرفی مورد نیاز سوخت نیروگاههای کشور، برنامه احتمالی خاموشی های روز سه شنبه مورخ 1399/11/7 در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بارگذاری گردید.

مشترکان تهرانی می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس WWW.TBTB.IR و یا از طریق اپلیکیشن برق من یا با کلیک اینجا از برنامه خاموشی های احتمالی مطلع شوند.

در همین راستا و به منظور آگاه سازی هموطنان تهرانی از زمان قطعی برق و کاهش هرچه بیشتر تبعات منفی ناشی از این مساله، در صورت نیاز به اعمال خاموشی، قطعی برق بر اساس برنامه تعیین شده ذیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

این شرکت ضمن عذرخواهی از تمامی مشترکان فهیم و صبور خود به آنان اطمینان می دهد تمامی خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچون سایر تلاشگران صنعت برق کشور، با تمام توان در تلاشند تا کوچکترین خللی در ارائه خدمات به هموطنان رخ ندهد.هم چنین این شرکت امیدوار است همچون گذشته با همراهی مردم عزیز و صرفه جویی ده درصدی در مصرف برق و گاز ، نیاز به اعمال خاموشی وجود نداشته باشد.

انتهای پیام

پیوستاندازه
PDF iconجدول خاموشی ها83.77 کیلوبایت

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
سیتنا 1
2021-01-26 14:01

افزودن دیدگاه جدید