کد مطلب: 

251946
وزیر ارتباطات: راهکار اصلی کاهش قیمت گوشی‌ و لپ‌تاپ، بالا رفتن ارزش پول ملی است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره مشکلات افزایش قیمت گوشی‌ و لپ‌تاپ و راهکار کاهش قیمت این کالاهای الکترونیکی بیان کرد:‌ راهکار اصلی بی‌شک بالا رفتن ارزش پول ملی است که در تحریم‌های ظالمانه، کاهش جدی یافته است.
وزیر ارتباطات: راهکار اصلی کاهش قیمت گوشی‌ و لپ‌تاپ، بالا رفتن ارزش پول ملی است

به گزارش سیتنا، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خود، از کاربران خواست سولاتی را مطرح کرده تا به آنها پاسخ دهد. او در پاسخ به این سوال که چرا اینترنت گران شده است، گفت: نه تنها گران نشده و نخواهد شد، بلکه در صورت رشد ترافیک، در سال آینده هم ارزان‌تر خواهد شد.

وی درباره‌ی اینترنت دانش‌آموزان و همچنین مشکلات این سامانه توضیح داد: شاد رایگان است و ماهانه هزینه گزافی از سوی دولت بابت یارانه ترافیک شاد به حساب شرکت‌های اینترنتی منظور می‌شود. سرورهای شاد در برخی ساعات کم می‌آورد. پیگیری مشترکی با وزیر آموزش و پرورش از همراه اول که نرم‌افزار شاد را توسعه داده، کرده‌ایم که در حال رفع مشکل هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره مشکلات افزایش قیمت گوشی‌ و لپ‌تاپ و راهکار کاهش قیمت این کالاهای الکترونیکی بیان کرد:‌ راهکار اصلی بی‌شک بالا رفتن ارزش پول ملی است که در تحریم‌های ظالمانه، کاهش جدی یافته است. در این شرایط، ما تولید گوشی ارزان‌قیمت و متناسب داخلی را پیگیری کردیم. البته تمام توان و ظرفیت کارخانه‌های داخلی به تولید تبلت اختصاص پیدا کرده تا نیاز دانش‌آموزان را برطرف کنیم.

انتهای پیام

سیتنا 1

امتیاز: 

امتیاز شما: هیچ میانگین: 4 (2 رای)
2020-12-04 12:28

افزودن دیدگاه جدید