کد مطلب: 

251875
تکذیب شایعات فضای مجازی مبنی بر دایر بودن آموزش حضوری از ۱۵ آذرماه
وزارت آموزش و پرورش با انتشار اطلاعیه ای، مطالب منتشره در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از پانزدهم آذرماه را نادرست خواند و این اخبار را تکذیب کرده است.
تکذیب شایعات فضای مجازی مبنی بر دایر بودن آموزش حضوری از ۱۵ آذرماه

به گزارش سیتنا، در اطلاعیه‌ی مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، آمده است: اخیرا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی غیررسمی مطلبی درباره چگونگی روند ادامه سال تحصیلی جاری از ١۵ آذرماه منتشر شده که  مستند نیست.

در بخش دیگری از این اطلاعیه تاکید شده است:
وزارت آموزش و پرورش با در نظر گرفتن این مهم که سلامت دانش آموزان و معلمان اولویت است، در خصوص ادامه کار مدارس و روند آموزش حضوری تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است و معلمان، دانش آموزان واولیای آنان اخبار مربوط به مصوبات ستاد را فقط از رسانه ملی و پورتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش پیگیری کنند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: وزارت آموزش و پرورش ضمن تکذیب این‌گونه ادعاهای واهی که فقط موجب تشویش اذهان عمومی می شود؛ اعلام می دارد که این وزارتخانه حق قانونی هرگونه اقدام حقوقی در مراجع قضایی را در صورت تکرار اینگونه موارد برای خود محفوظ می‌داند.

گفتنی است، در روزهای اخیر مطلبی به اشتباه از محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر دایر بودن آموزش حضوری از ۱۵ آذر ماه پخش شده است. در این مطلب همچنین عنوان شده که امتحانات دی ماه دانش آموزان نیز به صورت حضوری برگزار می شود که این مطلب توسط وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد.

انتهای پیام

سیتنا 1

امتیاز: 

امتیاز شما: هیچ میانگین: 4.4 (7 رای)
2020-12-01 23:53

افزودن دیدگاه جدید