کد مطلب: 

250586
بازدید سرزده وزیر صمت از مراحل تکمیل سامانه جامع تجارت
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدیدی سرزده از سامانه جامع تجارت ایران از نزدیک در جریان مراحل نهایی شدن و تکمیل این سامانه و پروسه تکمیل پرونده های مرتبط با تامین ارز متقاضیان قرار گرفت.
بازدید سرزده وزیر صمت از مراحل تکمیل سامانه جامع تجارت

به گزارش سیتنا، علیرضا رزم حسینی در این بازدید همچنین زیرساخت های سامانه جامع تجارت را مورد بررسی قرار داد و از نزدیک در جریان کار کارشناسان و کارمندان سامانه قرار گرفت و نقطه نظرات خود پیرامون نحوه خدمات رسانی به متقاضیان را اعلام نمود.

وی در این راستا فرآیند ثبت سفارش را که در قالب سامانه جامع مجوزها انجام می شود، مورد پیگیری قرار داد و در گفتگو با متقاضیان ثبت سفارش و ارباب رجوع های این سامانه، در جریان مهمترین مشکلات و مسایل قرار گرفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این بازدید سرزده بر رعایت اولویت در تخصیص و تأمین ارز و فراهم سازی تمامی زمینه ها جهت عدم مراجعه حضوری متقاضیان تأکید کرد.

بازدید از میز خدمت سامانه های الکترونیکی وزارت صمت از دیگر برنامه های رزم حسینی بود. کارشناسان میز خدمت در این بازدید از کاهش چشمگیر مراجعات حضوری با راه اندازی سامانه های الکترونیکی خبر دادند.

گفتنی است که راه اندازی سامانه جامع تجارت یکی از اقدامات بسیار مهم دولت دوازدهم است که در وزارت صمت راه اندازی شده است و طبق دستور رییس جمهور نهم آذرماه امسال باید از سامانه جامع تجارت رونمایی شود.

انتهای پیام

سیتنا 3
2020-10-31 14:57

افزودن دیدگاه جدید