کد مطلب: 

225332
اهتمام ویژه بانک پارسیان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در کردستان
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان، در جریان سفر یک روزه دکتر عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی، به استان کردستان، به همراه ایشان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی این استان حضور یافت و به بررسی مشکلات سرمایه گذاران و تولید کنندگان پرداخت.
اهتمام ویژه بانک پارسیان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در کردستان

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، در این جلسه که استاندار کردستان نیز حضور داشت؛ علاوه بر دکتر پرویزیان، مدیران عامل بانک ها، رییس صندوق توسعه ملی و معاون نظارت بانک مرکزی، نیز رییس کل بانک مرکزی را همراهی کردند.

همچنین در ادامه این سفر، دکتر پرویزیان، در راستای سیاست بازدید ادواری از شعب، از شعبه سنندج بانک پارسیان بازدید کرد و ضمن گفت وگوی صمیمانه با همکاران در جریان روند فعالیت و عملکرد شعب قرار گرفت و بر لزوم حمایت های  لازم برای تسریع در اجرایی شدن پروژه های پیشران کردستان به منظور خودکفایی و اشتغال پایدار تاکید کرد.

مدیرعامل بانک پارسیان، در جریان این بازدید با تاکید بر لزوم ارایه زنجیره کامل خدمات بانک، جذب منابع ارزان قیمت و کیفیت و سرعت ارایه خدمات، تلاش و عزم جدی کارکنان را برای ارتقای بیشتر جایگاه بانک خواستار شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-02-17 11:28

افزودن دیدگاه جدید