کد مطلب: 

177139
کاربران سیتنا با شرکت در نظرسنجی اینترنتی، پاسخ دادند؛
72 درصد از کاربران به جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌های رایتل پاسخ مثبت دادند
کاربران سیتنا با شرکت در نظرسنجی این پایگاه خبری به سوال "با جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌های رایتل موافقید؟" پاسخ دادند.
72 درصد از کاربران به جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌های رایتل پاسخ مثبت دادند

بیش از 1700 نفر از کاربران سیتنا در نظرسنجی اینترنتی این پایگاه خبری با عنوان "با جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌های رایتل موافقید؟" شرکت کرده و از این میان 72 درصد پاسخ مثبت و مابقی پاسخ منفی دادند.

به گزارش سیتنا، پیش از این، دکتر "علی ربیعی" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از جایگزینی دفترچه‌های تامین اجتماعی با سیم‌کارت‌های رایتل در سال جاری خبر داده بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرده بود: شرکت رایتل وابسته به تامین اجتماعی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سیم‌کارت‌های رایتل جایگزین دفترچه‌های درمانی می‌شوند تا با این کار ارائه‌ی خدمات درمانی به بیمه شدگان تسهیل شود.

در همین راستا، مهندس سید "مجید صدری" مدیرعامل رایتل نیز درباره‌ی ارایه‌ی سیم‌کارت‌های رایتل به بیمه شدگان تامین اجتماعی در قالب کارت هوشمند سلامت، اظهار داشت: شرکت رایتل با توجه به این که وابسته به سازمان تامین اجتماعی است بر این اساس از امکانات این شرکت و اپراتور در راستای خدمات رسانی به حوزه بیمه شدگان تامین اجتماعی استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: شرکت رایتل نیز با سایر شرکت‌های تامین اجتماعی از جمله شرکت خدمات ماشینی برای بستر سازی کارت هوشمند سلامت تمامی تلاش خود را انجام می‌دهد.

صدری یادآور شد: با توجه به وعده مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اجرایی شدن طرح کارت هوشمند سلامت در سال 94 شرکت رایتل نیز تمام سعی خود را می‌کند که در موعد مقرر این طرح اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت رایتل، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سیم‌کارت‌های رایتل جایگزین دفترچه‌‌های درمانی می‌شود و با این اقدام ارایه خدمات درمانی برای بیمه شدگان تسهیل می‌شود.

به گزارش سیتنا، مدیرعامل شرکت رایتل، در گفت‌وگویی دیگر تاکید کرده بود که خانواده‎ی بزرگ تامین اجتماعی با داشتن 40 میلیون نفر زیر مجموعه، همه سهام دار رایتل هستند و این مجموعه از این رو خود را متعهد می‎داند چراکه که با پول نیمی از مردم کشور تاسیس شده و به خانواده بزرگ تامین اجتماعی تعهد بیشتری دارد؛ از این‎رو رایتل باید حافظ سهام سهامداران و بانی توسعه برای این خانواده بزرگ باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2015-05-17 23:47

افزودن دیدگاه جدید