کد مطلب: 

175453
در گالری های تهران چه خبر است؟
تماشای زنان بی حجاب در وان حمام به صورت قانونی و رسمی! (+عکس)
نمایشگاهی برگزار می‌شود که تابلوهای آن را تصاویر زنان بی‌حجاب و نیمه برهنه‌ای تشکیل می‌دهند که در وان حمام خوابیده‌اند و سیگار می‌کشند و تصاویری از این جنس.
تماشای زنان بی حجاب در وان حمام به صورت قانونی و رسمی! (+عکس)

به گزارش سرویس وبگردی سیتنا، تهران در نگاه اول، تنها یک شهر به نظر می‌رسد اما اگر دقیق‌تر نگاه کنیم، می‌بینیم که چند سالی است پایتحت ایران به دوبخش تقسیم شده است؛ یک نمای ظاهری که در خیابان‌های دوست داشتنی شهر جریان دارد و نمای دوم، در زیرزمین‌ها و ساختمان‌های خاص. بله؛ جای هیچ انکاری نیست که زندگی زیرزمینی در تهران، در سال‌های اخیر بسیار پررنگ شده و حوادثی در این کلانشهر رخ می‌دهد که به هیچ عنوان قابل باور نیست.

همین چند روز پیش بود که شبکه خبری «فرانس ۲۴» در گزارشی، از وجود رستوران‌های زیرزمینی در تهران که به پخت و طبخ غذاهای ممنوعه می‌پردازند، خبر داد. درباره باشگاه‌های ورزشی زیرزمینی و سالن‌های مهمانی‌های غیراخلاقی اشرافی هم که چندی پیش و با گسترده شدن خبر وجود جماعتی تحت عنوان «بچه پولدارهای تهران» از آنها باخبر شدیم، آنقدر مطلب بیان شده که دیگر نیازی به توضیح اضافه نیست.

اما حالا دیگر اوضاع فرق کرده است. در یک گالری قانونی و رسمی که نام و نشان معروف و معتبری دارد و با یک جستجوی سریع می‌توان به همه اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد، نمایشگاهی برگزار می‌شود که تابلوهای آن را تصاویر زنان بی‌حجاب و نیمه برهنه‌ای تشکیل می‌دهند که در وان حمام خوابیده‌اند و سیگار می‌کشند و تصاویری از این جنس.

گالری «راه ابریشم» که در منطقه فرمانیه تهران قرار دارد، در روزهای اخیر نمایشگاه عکسی را با عنوان «نیمه غایب» برگزار می‌کند و آثار «مریم سعیدپور» را به نمایش گذاشته است؛ تصاویری که در کمال تعجب و ناباوری، با وجود تبلیغات عمومی و رسمی برای برگزاری این نمایشگاه، محتوایی کاملا غیراخلاقی و کثیف دارند. مساله تاسف‌بار اینجاست که اینبار دیگر خبری از یک خانه مخفی در میان نیست؛ بلکه یک گالری رسمی که نام و نشان معتبر دارد، بدون نگرانی از هرگونه برخورد انتظامی، اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.

بعد از ماجرای ناراحت کننده جشنواره فیلم و عکس همراه تهران که با انتشار تصاویر نیمه برهنه و بی‌حجاب دختران در یک مکان عمومی و دولتی همراه بود، طبیعی است که اینگونه اقدامات نیز براحتی و بدون هیچ نگرانی از برخورد مسئولین در سطح شهر صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

سیتنا 5

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2015-04-28 00:37

دیدگاه‌ها

تصویر حسین
باید به برخی وزرای مسئول و غیرمسئول, مربوط و غیر مربوط به خاطر رواج بی غیرتی تبریک گفت!! خوب نیروی انتظامی هم به فرمایش رئیس جمهور مسئول اجرای اسلام نیست, حالا به نظر شما چکار باید کرد؟ لطفا ی-----------ک تدبیر اعتدالی بفرمائید شاید ی------------ک امیدی پیدا بشود؟؟ جان مادرت سانسور نکن!!!!!!!!!
ارسال شده توسط حسین در 08 ارديبهشت 94 - 12:13
تصویر علی
با این جمله کاملا" موفقم ...@@@ باید به برخی وزرای مسئول و غیرمسئول, مربوط و غیر مربوط به خاطر رواج بی غیرتی تبریک گفت!! خوب نیروی انتظامی هم به فرمایش رئیس جمهور مسئول اجرای اسلام نیستند ...!!!؟؟؟ پس چه باید کرد ؟ آیا آفزایش آمار طلاق و بی بند باری های غیر قابل کنترل را مسئولین مشاهده نمیکند؟؟؟ امید آنکه تدبیری اندیشته شود ... انشاالله
ارسال شده توسط علی در 21 تير 94 - 04:54
تصویر علی
سلام... چرا ؟؟؟ خواهشا" در معرض دید قرار گیرد ... با تشکر
ارسال شده توسط علی در 21 تير 94 - 04:57

افزودن دیدگاه جدید