کد مطلب: 

12217

بازار داغ تبلت‎ها و تلفن‌های هوشمند در نمایشگاه لاس وگاس

بازار داغ تبلت‎ها و تلفن‌های هوشمند در نمایشگاه لاس وگاس

هر سال در آغاز سال میلادی جدید نمایشگاه "CES" در لاس وگاس آمریکا میزبان نوآوری‌های دنیای تکنولوژی است. این نمایشگاه در کنار نمایشگاه سبیت در هانوفر، نمایشگاه بین‌المللی مخابرات برلین و نمایشگاه موبایل بارسلون، از مهمترین و معتبرترین نمایشگاه‌های حوزه فن‌آوری اطلاعات است.

 

به گزارش سیتنا به نقل از دویچه وله، تلفن‌های همراه و تبلت که در سال‌های اخیر انقلابی در بازار تکنولوژی ایجاد کردند، همچنان از محبوب‌ترین محصولات به شمار می‌روند. تولیدکنندگان این محصولات که به نمایشگاه لاس وگاس ۲۰۱۴ رفتند، به گسترش بیشتر بازار چین امید بستند.

 

در این کشور اکنون روستائیان هم رغبت زیادی به استفاده از دستگا‌ه‌های هوشمند همراه نشان می‌دهند. این روند سیل تازه خریداران را به بازار این محصولات سرازیر خواهد کرد. پس از چین ایالات متحده آمریکا بازار اصلی فروش دستگاه‌های الکترونیکی است.

 

از آسیا به‌عنوان بازار اصلی محصولات الکترونیکی در سال‌های پیش رو یاد می‌شود؛ بازاری که بیش از همه به محصولات ارزان‌قیمت‌تر نیاز دارد. با این اوصاف کارشناسان انتظار دارند که متوسط بهای گوشی‌های هوشمند از ۴۴۴ دلار (در سال ۲۰۱۰) به ۲۹۷ دلار برسد.

 

تبلت‌ها هم همچنان بازار خوبی خواهند داشت. کاربران این محصولات بیشتر به دنبال صفحه‌نمایش‌های کوچک‌ترند. پیش‌بینی می‌شود یک‌سوم بازار تبلت در ایالات متحده در اختیار محصولاتی باشد که صفحه نمایش‌شان قطر کمتر از ۱۰ اینچ دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-13 21:21

افزودن دیدگاه جدید