کد مطلب: 

12204

با بازی "Next Car Game" از ماشین سواری لذت ببرید!

با بازی "Next Car Game" از ماشین سواری لذت ببرید!

بازی Next Car Game دارای آهنگ های مختلف و اتومبیل های متنوعی است و برخوردها و تصادفات با چنان دقتی طراحی و شبیه سازی شده اند که هر بازیکنی را به وجد می آورد.

به گزارش سیتنا به نقل از ایمنا، Next Car Game یک بازی ماشین سواری فوق العاده هیجان انگیز و جالب است، سازندگان بازی FlatOut تصمیم به انتشار این بازی جدید را گرفتند، Next Car Game نیز همانند بازی ذکر شده دارای گیم پلی فیزیکی بی نظیر و تخریب پذیری واقع‌گرایانه که با کمک موتور قدرتمند بازی یعنی ROMU میسر شده است.

 

خودروهای بازی اکثراً شامل خودروهای قدرتمند آمریکایی سال های گذشته بهمراه تعدادی خودروی اروپایی و آسیایی از دهه های گذشته است. این نسخه قصد دارد تا روح جدیدی در مسابقات high-octane بدمد و آن را به یک بازی افسانه ای تبدیل کند.

 

بازی دارای آهنگ های مختلف و اتومبیل های متنوعی است و برخوردها و تصادفات با چنان دقتی طراحی و شبیه سازی شده اند که هر بازیکنی را به وجد می آورد.

 

شما می توانید اتومبیل خود را انتخاب کنید و هر تغییری را خواستید بر روی آن اعمال نمایید و با قدرت پا در میان میدان نبرد بگذارید.

 

ماشین های قدیمی، ارزان، ضرب دیده، وصله زده و بسیاری ماشین های دیگر را می توانید در این بازی پیدا کنید . بازی دارای گرافیک عالی و منحصر به فردی است که شما را مجذوب خواهد کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-13 14:29

افزودن دیدگاه جدید