کد مطلب: 

12127

هدیه ویژه همراه اول به بانوان؛ 30 درصد شارژ رایگان!

هدیه ویژه همراه اول به بانوان؛ 30 درصد شارژ رایگان!

اپراتور اول تلفن همراه کشور به مشترکین خانم مالک سیم کارت اعتباری، 30 درصد شارژ رایگان می دهد.

به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، در طرح جدیدی با عنوان «هدیه شارژ بانوان»، همراه اول به سیم کارت هایی که به نام یک خانم ثبت نام شده باشد 30 درصد شارژ بیشتر می دهد.

بر اساس این گزارش، بانوان همراه اولی می توانند با شماره گیری کد دستوری #pin*123*111* از 30 درصد اعتبار هدیه در زمان شارژ سیم کارت خود بهره مند شوند. 

این گزارش می افزاید: کل مبلغ پین و 30 درصد شارژ هدیه، در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. پس از وارد کردن رمز شارژ، ابتدا مشترک به اندازه مبلغ پین افزایش شارژ داشته و سپس این مبلغ کسر شده و به جای آن شارژی به ارزش 130 درصد مبلغ پین(پس از کسر مالیات) به مشترک داده می شود.

شارژ دریافتی(مجموعه شارژ خریداری شده و شارژ هدیه) برای استفاده درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) بوده و برای مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه ای(MMS) و اینترنت همراه (GPRS) با تعرفه های جاری همراه اول قابل استفاده است.

هنگامی که مشترک کد دستوری هدیه شارژ بانوان را ارسال می کند، ابتدا پروفایل وی در پایگاه داده های همراه اول بررسی شده و در صورتی که مشترک خانم نباشد، به وی اطلاع داده می شود که مشمول طرح نیست؛ اما پین همچنان قابلیت مصرف را خواهد داشت. به عبارت دیگر در این طرح پین مصرف نشده و مشترک می تواند آن را به صورت عادی یا در طرح های دیگر شارژ هدیه مورد استفاده قرار دهد.

گفتنی است با استفاده از شارژ دریافتی نمی توان بسته های تشویقی از جمله بسته های اینترنت همراه، پیامک و ... خریداری کرد. همچنین شارژ دریافتی را نمی توان به سایر خطوط اعتباری انتقال داد و مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.

دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح «هدیه شارژ بانوان» از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان پذیر است. 

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-11 08:21

افزودن دیدگاه جدید