کد مطلب: 

12069

24 ساعته و الکترونیکی معرفی‌نامه بستری در بیمارستان بگیرید

با اجرای طرح آزمایشی کیوسک خدمات بیمه‌ای شرکت بیمه کوثر، صدور معرفی‌نامه بستری و جراحی به‌صورت الکترونیکی و ۲۴ ساعته صورت می‌گیرد.

 

به گزارش سیتنا، دکتر جواد همایی مدیر بیمه‌های درمان شرکت بیمه کوثر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پول پرس، ضمن اعلام این خبر گفت: این طرح برای نخستین بار در بیمارستان شهید چمران تهران اجرا شده و طی آن بیمه‌شده می‌تواند در تمام ساعات شبانه‌روز، مراحل تایید برگه‌ بستری، احراز هویت و صدور معرفی‌نامه بیمارستانی و جراحی را به‌صورت آنلاین ظرف چند دقیقه انجام داده و دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری به شرکت نخواهد داشت.

 

همایی از امکان افزوده شدن انواع خدمات دیگر بیمه‌ای به این دستگاه خبر داد و تصریح کرد: خدمات این کیوسک می‌تواند طبق تفاهم‌نامه‌هایی به شرکت‌های دیگر بیمه هم ارایه شود.

 

مدیر بیمه‌های درمان بیمه کوثر گفت: پس از اجرای طرح صدور معرفی‌نامه الکترونیکی دندان‌پزشکی در مراکز طرف قرارداد، نصب کیوسک‌های بیمه‌ای در تمام بیمارستان‌های طرف قرارداد با بیمه کوثر می‌تواند تحول شگرفی در صنعت بیمه و نحوه خدمات رسانی به بیمه شدگان ایجاد کند.

 

وی خاطرنشان کرد: این طرح برای بالا بردن سرعت و سهولت دریافت خدمات بیمه ای به بیمه‌گذاران به زودی در سراسر کشور اجرا خواهدشد.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-08 15:53

افزودن دیدگاه جدید