کد مطلب: 

1184

راه‌اندازی بزرگترین شبکه‌ی آموزش الکترونیک جهان اسلام در دانشگاه پیام نور

راه‌اندازی بزرگترین شبکه‌ی آموزش الکترونیک جهان اسلام در دانشگاه پیام نور

قائم مقام دانشگاه پیام نور، گفت: گسترده‌ترین شبکه‌ی آموزش الکترونیک دانشگاهی جهان اسلام در دانشگاه پیام نور ایجاد شده است.

 

به گزارش سیتنا، سعید حسامی در مراسم افتتاحیه‌ی شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام افزود: کشورهای مختلف در قالب همکاری‌های گوناگون برای توسعه علمی و فناوری خود می‌کوشند و هرگونه غفلت و بی توجهی به تولید و اشاعه دانش و پژوهش در کشورهای اسلامی، خسارت‌های جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

 

وی اقدامات کمیته دایم همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی -کامستک - را در توسعه همکاری های علمی کشورهای عضو مثبت و ارزشمند توصیف کرد و انتخاب دانشگاه پیام نور به عنوان مقر شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام از سوی کامستک را نشانگر اعتماد این نهاد علمی به توانمندی های دانشگاهی ایران دانست.

 

حسامی به سابقه فعالیت دانشگاه پیام نور از سال ۱۹۸۸ اشاره کرد و یادآور شد: پیام نور اکنون نزدیک به ۵۰۰ واحد و مرکز در سراسر ایران دارد که بیش از یک میلیون دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند.

 

شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام با حضور پروفسور عطا الرحمان، هماهنگ کننده کل کامستک و تعدادی از سفیران کشورهای اسلامی و مسوولان آموزش عالی کشور در دانشگاه پیام نور راه اندازی شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-01-08 18:24

افزودن دیدگاه جدید