کد مطلب: 

11626

برنامه های ویژه آموزشگاه مهندسی سایبرتک برای نوروز 1393

برنامه های ویژه آموزشگاه مهندسی سایبرتک برای نوروز 1393

پس از 4 روز پر تلاش، الکامپ سال 1392 هم به پایان رسید. از جمله شرکت کنندگان موفق چند دوره اخیر، آموزشگاه مهندسی سایبرتک بود که امسال نیز با برنامه های ویژه ای مانند دعوت از هنرمندان و ورزشکاران محبوب، قدردانی از دهقان فداکار، قرعه کشی پر شکوه، برنامه های ویژه سرگرمی و تفریحی و ... حضور بسیار پرقدرتی در نمایشگاه داشت. به نحوی که با توجه به حجم گسترده برنامه های سایبرتک، هیچ بازدید کننده ای نبود که اسم این آموزشگاه را نشنود و یا در یکی از برنامه های آن شرکت نکرده باشد.

 

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، پس از چند روز از پایان الکامپ، گفتگویی با حمید محمدی پور، معاون توسعه بازار این آموزشگاه ترتیب دادیم تا ضمن ارزیابی الکامپ امسال، از برنامه های آینده این آموزشگاه نیز مطلع شویم.

 

  • به عنوان پرسش نخست، نمایشگاه الکامپ امسال را چگونه ارزیابی می کنید؟
  •  

با سلام به شما و خوانندگان محترم. پیش از شروع نمایشگاه الکامپ پیرو مکاتبه ای که با سازمان هواشناسی داشتیم، مشخص شد روز اول نمایشگاه امسال، بارانی بوده وبه همین جهت انتظار استقبال زیادی در روز اول نداشتیم. اما خوشبختانه با توجه به برنامه های ویژه ای که تدارک دیده بودیم و بسیاری از آنها در داخل سالن ها برگزار می شد، شاهد استقبال بسیار خوبی بودیم که در روزهای بعد بر آن افزوده شد.

 

نتایج حاصل از نظرسنجی ما نشان از رضایت بسیار بالای بازدیدکنندگان، از سمینارهای تخصصی و رایگان سایبرتک در حوزه مهندسی شبکه دارد و بر طبق نظر بازدیدکنندگان، برنامه های ویژه سرگرمی سایبرتک مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته بود.

 

همچنین به سبب ارائه تقویم آموزشی نوروز سال آینده، بسیاری از علاقمندان از فرصت تخفیف در الکامپ استفاده کرده و در کمپ های نوروزی و سایر دوره های سایبرتک، ثبت نام نمودند.

 

  • لطفا در مورد ویژگی های کمپ های نوروزی سایبرتک توضیحات بیشتری ارائه فرمایید.
  •  

تاریخچه برگزاری کمپ های نوروزی به چندین سال قبل می گردد که سایبرتک تصمیم گرفت برای دوستانی که وقت شرکت در دوره های معمول سایبرتک را ندارند، کمپ های ویژه ای در ایام نوروز طراحی نماید. آموزشگاه مهندسی سایبرتک برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری گسترده این دوره ها نمود به نحوی که در کمپ های نوروزی 1392، برخی از دوره ها از 3 ماه قبل آن پر شده بودند.

 

استفاده مفیدتر از تعطیلات نوروزی، رفت و آمد آسان تر و ترافیک کمتر، فضای دوستانه و صمیمی، برگزاری جشن و قرعه کشی در ایام نوروز و ... همه دست به دست هم داده است تا از این دوره ها، استقبال فراوانی صورت گیرد.

 

همچنین شایان ذکر است، به منظور ترغیب بیشتر علاقمندان به ثبت نام در کمپ های نوروزی 1393، برای ثبت نام تا پایان دی ماه 30 درصد، پایان بهمن ماه 20 درصد و تا پایان روز 15 اسفند امسال، 10 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. بنابراین به علاقمندان شرکت در کمپ های نوروزی 1393 سایبرتک پیشنهاد می کنیم تا با نهایی نمودن ثبت نام خود در اولین فرصت، ضمن اطمینان از پر نشدن ظرفیت دوره، از تخفیف های ارائه شده نیز بهره مند شوند. همچنین علاقمندان به آموزش های مهندسی شبکه می توانند به وب سایت آموزشگاه به نشانی www.cybertech.ir مراجعه فرموده و یا با تلفن 86765000 تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-21 06:54

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
من به غرفه سایبرتک سر زدم...کارشون خیلی قوی بود
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر ناشناس
من امسال عید یه دوره اونجا گذروندم... خیلی عالی بود. ضمن اینکه یه جشن هم واسه سیزده بدر داخل آموزشگاه همراه قرعه کشی گرفتن که خاطره خیلی خوبی بود.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید