کد مطلب: 

11528

هشدار پلیس فتا: عضو سایت‌های بازاریابی نشوید

رئیس پلیس «فتا»ی خراسان‌رضوی گفت: توصیه می‌کنیم‌ افراد، در شرکت‌هایی که به روش هرمی بازاریابی می‌کنند، عضو نشوند.

 

به گزارش سیتنا، سرهنگ «سیدمحسن عرفانی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سایت‌های بازاریابی که به‌روش هرمی فعالیت دارند، ادعا می‌کنند که برای فعالیت خود مجوز دارند اما حقیقت این است که برخی دارای مجوز نیستند و هم‌اکنون مجوز این سایت‌ها در حال بررسی است.

 

وی با اشاره به این‌که این سایت‌ها مجوزشان را از اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب می‌کنند، افزود: سایت‌هایی که مجوز دارند نیز از نظر قانونی یا غیرقانونی بودن مجوز بررسی می‌شوند.

 

رئیس پلیس «فتا»ی خراسان‌رضوی ادامه داد: هم‌اکنون آمار دقیقی از شمار سایت‌هایی که به‌صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند، در دسترس نیست اما این آمار به‌زودی اعلام می‌شود.

 

عرفانی گفت: توصیه می‌شود افراد، عضو این سایت‌های بازاریابی نشوند اما اگر تمایل به انجام آن دارند پیش از ثبت‌نام، حتماً در خصوص مجوز این سایت‌ها تحقیق کنند.

 

وی ادامه داد: افراد برای تحقیق می‌توانند از شرکت‌های مربوطه اطلاعات دریافت کنند و صحت شماره مجوز آنان را نیز از طریق پلیس فتا پیگیری کنند.

 

رئیس‌ پلیس فتا خراسان‌رضوی با تاکید بر این‌که پیشنهاد می‌شود افراد، عضو سایت‌های بازاریابی نشوند، افزود: اگر نسبت به این سایت شکایت رسمی اعلام شود، آنها پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی می‌شوند هم‌چنین اگر بدون شکایت رسمی، متوجه فعالیت بدون مجوز این سایت‌ها شویم، برخورد قانونی می‌کنیم.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-17 10:00

افزودن دیدگاه جدید