کد مطلب: 

11337

گزارش ال‌موندو دیپورتیوو از هجوم به فیس‌بوک مسی/ایرانی‌ها با توهین و تهدید صفحه لئو را بمباران کردند

گزارش ال‌موندو دیپورتیوو از هجوم به فیس‌بوک مسی/ایرانی‌ها با توهین و تهدید صفحه لئو را بمباران کردند

هجوم دسته جمعی ایرانی ها به صفحه فیس‌بوک لیونل مسی با واکنش روزنامه ال‌موندو دیپورتیوو اسپانیا روبرو شد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از خبرآنلاین، دقایقی پس از آنکه مشخص شد تیم ملی ایران در مرحله گروهی جام جهانی 2014 رو در روی آرژانتین قرار خواهد گرفت، کاربران ایرانی فیس بوک به صفحه رسمی لیونل مسی در این شبکه اجتماعی هجوم بردند و با کامنت های عجیب خود، حسابی از خجالت ستاره بارسلونا درآمدند. هرچند پس از گذشت چند روز لیونل مسی واکنش خاصی به این اتفاق نشان نداد اما بعضی از رسانه های خارجی این اقدام ایرانی ها را منعکس کردند.

 

روزنامه معتبر ال‌موندو دیپورتیوو در گزارش خود آورده است:

"لئو" یک طغیان را در میان هواداران تیم ملی ایران ایجاد کرد. پس از پایان مراسم قرعه کشی جام جهانی 30 هزار کاربر ایرانی فیس بوک به صفحه رسمی ستاره بارسا هجوم بردند و با انواع  توهین و تهدید این صفحه را بمباران کردند. این اقدام حتی از سوی بعضی از هموطنان آنها (ایرانی‌ها) هم مورد انتقاد واقع شد و این افراد را به بی فکری محکوم کردند.

 

نظرات تحقیرآمیز

براساس آنچه که خبرگزاری ایسنا توضیح داده در این نظرات بیش از همه به جدال لیونل مسی و هاشم بیک زاده اشاره شده است. به عنوان مثال: «تو تنها مسی هستی، حتی طلا هم برابر ما هیچ شانسی ندارد.» و «بیک زاده (مدافع ایرانی) مسی را به لرزه در می آورد. او تنها یک بازیکن کوچک اندام است.»

 

انتقاد ایرانی‌ها از هموطنان خود                              

این آماج زخم زبان‌ها به سرعت با واکنش بعضی از ایرانی ها روبرو شد. تا جایی که روزنامه ها و خبرگزاری های ایران با اعلام اینکه: «ما (ایرانی‌ها) با این کار پیش از آغاز جام جهانی تصویر بدی را از خود به جا گذاشته ایم.» انتقاد خود نسبت به این اقدام را نشان دادند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-09 15:50

افزودن دیدگاه جدید