کدخبر :1128 پرینت
13 دی 1390 - 10:29

معرفی اعضای کمیته‌ی علمی هفتمین همایش روابط عمومی الکترونیک

متن خبر

"امیر عباس تقی‌پور" دبیر هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، اعضای کمیته‌ی علمی این همایش را معرفی کرد.

 

به گزارش سیتنا، دکتر محمد سلطانی‌فر به عنوان رئیس و دکتر سعیدرضا عاملی، دکتر شهیندخت خوارزمی، دکتر یونس شکرخواه، دکتر داود زارعیان، دکتر علی اصغر محکی و دکتر حمید ضیایی‌پرور به عنوان اعضای کمیته‌ی علمی هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک معرفی شدند.

 

دبیر هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک اضافه کرد: اساتید برجسته‌ای چون، پروفسور یحیی کمالی‌پور، پروفسور کاظم معتمدنژاد و استاد میر سعید قاضی همواره مشوق و راهنمای این حرکت مؤثر بوده‌اند و در این دوره نیز از مشورت و راهنمائی‌های ایشان استفاده خواهیم کرد.

 

تقی‌پور ادامه داد: در هفتمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک، استاد پیشگام روابط‌عمومی الکترونیک، معرفی خواهد شد.

 

وی با اعلام اینکه این همایش همزمان با روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط‌ عمومی در اردیبهشت ماه 91 برگزار خواهد شد، افزود: نحوه‌ی برگزاری این همایش با نوآوری‌هایی نسبت به دوره‌های پیشین، همراه خواهد بود.

 

تقی‌پور با اعلام اینکه به‌زودی محور مقالات و نحوه شرکت علاقمندان در همایش اعلام خواهد شد، گفت: تعدادی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها در برگزاری این همایش، دبیرخانه را همراهی می‌کنند.

 

گفتنی است دبیرخانه دائمی همایش روابط‌عمومی الکترونیک در سال 83 و با هدف آشنا کردن فعالان روابط‌عمومی با تکنولوژی‌های نوین ارتباطات و اطلاعات، کار خود را آغاز و تا کنون علاوه بر برگزاری همایش‌های سالانه، نسبت به برگزاری کارگاه‌های عملی، چاپ و توزیع کتاب، مدیریت سایت روابط‌عمومی الکترونیک، معرفی چهره‌های مستعد و جوان به جامعه ارتباطی کشور و همچنین تقدیر از اساتید پیشگام در این حوزه، اقدام کرده است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.