کد مطلب: 

11135

صنعت گیم ایران در نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه

صنعت گیم ایران در نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نمایندگی از صنعت گیم ایران و با ارایه 15 محصول جدید در نمایشگاه بین المللی "گیم کانکشن فرانسه" حضور می‌یابد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این بنیاد با برپایی غرفه در نمایشگاه بین المللی "گیم کانکشن 2013" به ارایه بازیهای جدید ایرانی نظیر ارتش فرازمینی، شبگرد و بازی های کژوال می پردازد.

کشورهای آلمان، ژاپن، فنلاند، آمریکا، ایران و ...در نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه که از 12 تا14 آذر (3 تا 5 دسامبر 2013) در شهر پاریس برگزار می شود، حضور می یابند.

همچنین بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نظر دارد با برگزاری 16جلسه در طول برگزاری نمایشگاه، به معرفی بازی های ایرانی و تبادل نظر با کشور های مطرح در زمینه تولید بازی های رایانه ای بپردازد.

نمایشگاه گیم کانکشن فرانسه یک رویداد تجاری در عرصه بازی های رایانه ای است که فرصت مناسبی را برای کشورهای مطرح در زمینه تولید گیم برای تبادل نظر و انتقال دانش فراهم می کند.

حضور مستمر و پررنگ بنیاد ملی بازی های رایانه ای در مجامع و رویدادهای بین المللی نشانگر پیشرفت چشمگیر جمهوری اسلامی ایران در عرصه گیم و خیز بلند بازی سازان ایرانی برای تولید آثار تکنیکی و جذاب و بازاریابی در مقیاس منطقه ای و بین المللی است.

این بنیاد علاوه بر حمایت از تولید و عرضه بازی های ایرانی، زمینه اعزام و حضور بازی سازان و فعالان این عرصه را از گذشته تا کنون در نمایشگاه ها و مجامع مختلف خارجی فراهم کرده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-01 20:05

افزودن دیدگاه جدید