کد مطلب: 

1080

شبکه‌ی ماهواره‌ای "من‌ و تو": زنای محصنه همان ارتباطات آزاد جنسی است!

یکی از تبعات خاموش رشد قارچ گونه‌ی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان، تلاش آنها برای قبح زدایی از برخی انحرافات اخلاقی و دور کردن مردم ایران از ارزش‌های موجود در خانواده است.

 

به گزارش سیتنا از قاصد، این موضوع در سریال‌های شبکه‌هایی چون فارسی وان به طور آشکار و مداوم در دستور کار قرار دارد و در این شبکه‌ها انواع خیانت‌ها و انحرافات اخلاقی به بهانه‌های مختلف تجوزیر می شود.

 

اما برخی شبکه‌های تلویزیونی دیگر در خارج از کشور همچون "من و تو" نیز به نوعی دیگر در این پازل انحطاط، نقش آفرینی می‌کنند. مجریان این شبکه در برنامه‌های مختلف خود موضوعاتی مثل لذت صرف مشروبات الکلی با غذاهای سنتی ایران و لزوم ارتباط راحت زنان و مردان با یکدیگر را مورد تاکید قرار می دهند.

 

این بار این شبکه در بخش اتاق خبر خود هنگامی که خبر مربوط به اعدام یک زن شوهردار به جرم زنا با مردی که شوهر این زن را نیز کشته بود، خوانده می‌شد، یکی از گویندگان اعلام کرد این خانم به جرم زنای محصنه باید اعدام شود و در واقع زنای محصنه همان ارتباطات آزاد جنسی است!

 

این تعریف در حالی است که حتی در فرهنگ غرب هم این کار، یک جرم و اقدام نادرست عرفی محسوب می‌شود.

 

به نظر می رسد مسؤولان شبکه‌ی تلویزیونی من و تو تلاش می‌کنند با این اقدامات، به صورت گام به گام اعتقادات مسلمانان را زیر سوال ببرند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-12-29 09:39

افزودن دیدگاه جدید