کد مطلب: 

10732
وزیر ارشاد: فیس‌بوک را جزو مصادیق مجرمانه نمی‌دانم/ بنده در فیس‌بوک حضور دارم
وزیر ارشاد: فیس‌بوک را جزو مصادیق مجرمانه نمی‌دانم/ بنده در فیس‌بوک حضور دارم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.

 

به گزارش سیتنا، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز جمعه در حاشیه مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی که در مسجد نور برگزار شد، در خصوص عدم انتشار روزنامه هم‌میهن و پیگیری آن اظهار داشت: هنوز نرسیدم پیگیری کنم و آن را دنبال می‌کنیم اما دلیل این مسئله هنوز روشن نیست.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه درباره مجرمانه بودن استفاده از فیس بوک نیز یادآور شد:‌ اینکه فیس‌بوک از مصادیق مجرمانه بودن است، قابل بحث است. این مسئله را کمیته بررسی مصادیق مجرمانه بررسی می‌کند و تاکنون جلسه‌ای نداشته‌ایم.

 

وی اضافه کرد: فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی است و به نظرم از مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود و کسانی که در آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند. بنده در فیس‌بوک حضور دارم و کسانی که با من در داخل و خارج کشور ارتباط دارند در این روزها بحث عاشورا و مسائل مختلف آن را مطرح می‌کنند.

 

جنتی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز این کمیته بررسی مصادیق مجرمانه تشکیل جلسه نداده است و وقتی تشکیل جلسه داد در این زمینه‌ها صحبت می‌کنیم.
منبع: خبرگزاری فارس

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-15 08:41

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
از هر چیز استفاده ناصحیح شود مجرمانه است مثل دسته بیل ، کلنگ ، کارد آشپزخانه و.... ترس از بروز جرم نیست ترس از تشکیل گروه است
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03
تصویر الهام
ممنون از سیتنا امیدواریم برای دسترسی آسان به فیس بوک زودتر از حصر خانگی درآییم.
ارسال شده توسط الهام در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید