کد مطلب: 

10478

پاسخگویی از مهمترین راهبردهای تأمین‌اجتماعی است

پاسخگویی از مهمترین راهبردهای تأمین‌اجتماعی است

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی برقراری ارتباط صحیح، مؤثر و دوسویه با مخاطبان را از محورهای اصلی فعالیت این سازمان برشمرد و گفت: پاسخگویی از مهمترین راهبردهای تأمین‌اجتماعی است.
به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در بازدید از مرکز اطلاع‌رسانی و پاسخگویی سازمان تأمین‌اجتماعی (142) ارتقاء کمی و کیفی عملکرد این مرکز را بسیار ضروری دانست و افزود: سازمان تأمین‌اجتماعی برای برقراری ارتباط مناسب با جامعه از تمامی ابزارهای ارتباطی ممکن بهره‌مند می‌شوند و در آینده شاهد تحول جدی در حوزه اطلاع‌رسانی و پاسخگویی تأمین‌اجتماعی خواهیم بود.

وی ارتباط با 37 میلیون نفر از افراد جامعه که تحت‌پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی هستند را نیازمند اقدامات اصولی و برنامه‌ریزی مناسب دانست و اظهار داشت: راه‌اندازی مرکز اطلاع‌رسانی و پاسخگویی 142 اقدامی مثبت و رو به جلو بوده است، اما شرایط فعلی این مرکز پاسخگوی نیازهای سازمان در حوزه اطلاع‌رسانی و پاسخگویی نیست.

دکتر نوربخش از تهیه پلتفرم نرم‌افزاری پاسخگویی و اطلاع‌رسانی تأمین‌اجتماعی خبر داد و افزود: در این نرم‌افزار امکان ارتباط با مخاطبان سازمان از طریق فناوری‌های جدید ارتباطی، پیش‌بینی شده است.

وی ارتباط دوسویه با بیمه‌شدگان را اولویت و راهبرد اصلی سازمان تأمین‌اجتماعی برشمرد و گفت: باید علاوه بر پاسخگویی به خواسته‌ها و مشکلات از نظرات و دیدگاه‌های مخاطبان نیز بهره‌مند شویم و با ارتباط رودررو دغدغه‌های مردم را در سازمان تأمین‌اجتماعی پیگیری کنیم.

امیرعباس تقی‌پور، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی و کارکنان مرکز اطلاع‌رسانی و پاسخگویی 142 نیز در این بازدید به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و پیشنهاداتی برای ارتقاء این حوزه و خدمت‌رسانی مطلوب به بیمه‌شدگان ارائه دادند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-03 21:03

افزودن دیدگاه جدید