کد مطلب: 

10366

آغاز تسویه اضافه دریافت ۸ میلیارد تومانی همراه اول از مشترکان

فارس نوشت: قرار است در قبوض آینده همراه اول که از ۷/۱ تا ۹/۱ صادر می‌شود ۸ میلیارد تومان که اپراتور بابت سرویس آوای انتظار از مشترکان اضافه دریافت کرده به آن‌ها بازگرداند. هم‌‌اکنون میزان بستانکاری در پیامکی به اطلاع مشترکان رسانده می‌شود.

 

به گزارش سیتنا، اواخر مهر ماه بود که به دنبال مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات با موضوع کاهش تعرفه سرویس آوای انتظار اپراتورهای تلفن همراه از ۵۰۰۰ ریال به ۳۰۰۰ ریال، همراه اول اعلام کرد که مبالغ دریافتی ما‌به‌التفاوت این دو نرخ در بازه زمانی ۱۶ آبان ۹۱ تا ۱۹ تیر ۹۲ را به مشترکین خود باز می‌گرداند.

 

در آبان‌ماه ۹۱ در حالیکه تعرفه سرویس آوای انتظار کاهش یافته بود، همراه اول با عدم کاهش تعرفه، تا تیرماه ۹۲ همچنان تعرفه سابق را از مشترکان دریافت کرده است.

 

پس از پیگیری قانونی این موضوع، قرار شد مبالغ مابه‌التفاوت، از ابتدای آبان‌ماه سال جاری برای مشترکین اعتباری به صورت شارژ بستانکاری و برای مشترکین دائمی بصورت اعمال بستانکاری در دوره چهارم صورتحساب امسال اعمال شود.

 

همچنین قرار شد این موضوع از طریق پیامک به اطلاع مشترکین شامل طرح رسانده شود.

 

اکنون چند روزی است که همراه اول این اطلاع‌رسانی را آغاز کرده است. در روزهای اخیر پیامکی با این مضمون به دست مشترکان رسیده است «مشترک گرامی با توجه به نرخ مصوب سرویس آوای انتظار مابه‌التفاوت مبالغ اضافه پرداختی توسط جنابعالی، مبلغ ... ریال به حساب بستانکاری شما منظور شد».

 

ارسال این پیامک‌ها برای ۴ میلیون و ۵۰ هزار مشترک ادامه خواهد شد تا در نهایت ۸ میلیارد تومان مابه‌التفاوت دریافتی تعرفه آوای انتظار اپراتور اول با مشترکان تسویه شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-30 20:26

افزودن دیدگاه جدید