کد مطلب: 

10123

سیتنا هیچ گونه همکاری رسانه‎ای با ایرانسل ندارد+ تکمیلی

سیتنا هیچ گونه همکاری رسانه‎ای با ایرانسل ندارد+ تکمیلی

پیرو انتشار خبری در یک سایت خبری وابسته به ایرانسل مبنی بر حضور خبرنگار سیتنا در نشست خبری هفتمین سالروز راه اندازی ایرانسل، به اطلاع می‎رساند این پایگاه خبری هیچ گونه همکاری رسانه‎ای با ایرانسل ندارد.

 

به گزارش پایگاه خبری سیتنا (citna.ir)، یک سایت خبری وابسته به مدیر روابط عمومی ایرانسل که طی سال‎های گذشته به صورت هدفمند، شیوه‎ای غیر حرفه‎ای و تخریبی را در متد کاری خود قرار داده است، فردی را به عنوان خبرنگار سیتنا در نشست خبری ایرانسل معرفی کرده که هیچ گونه رابطه کاری با سیتنا نداشته و با رسانه‎ای مشابه با نام سیتنا همکاری دارد.

 

6567.JPG

 

در راستای تکرار این عمل غیر حرفه‎ای و آگاهانه از سوی مدیر روابط عمومی ایرانسل که مدیریت این سایت خبری را نیز بر عهده دارد، با جمع آوری کلیه‎ی مستندات، موضوع از سوی مراجع ذی‎صلاح پیگیری خواهد شد.

 

گفتنی است؛ پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی "سیتنا" دارای مجوز انتشار از هیات نظارت بر مطبوعات است و هر گونه سوء استفاده از نام سیتنا پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

 

تکمیلی:

اگرچه برای ساعاتی موضوع مطروحه در این خبر در سایت مذکور اصلاح شد، ولی مجددا اصلاحیه برداشته شد. معلوم نیست بنا به چه دلیل و بر اساس چه منافع نامشخصی (!)، سایت مذکور علاقه مند است خبرنگار فوق الذکر را به عنوان خبرنگار سیتنا معرفی کند، در حالیکه این خبرنگار طرف قرارداد وزارت ارتباطات و در سایت این وزارت مشغول به فعالیت است و در نشست خبری ایرانسل نیز به عنوان خبرنگار سایت وزارت ارتباطات معرفی شده است!

 

66567_0.JPG

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-20 21:31

دیدگاه‌ها

تصویر ناشناس
نشست‌هاش هم مثل سرویس‌‌هاش جعلی هست.
ارسال شده توسط ناشناس در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید