کد مطلب: 

10043

برچسب "فرشته آبی Blue Angle" بر روی چاپگرهای سامسونگ

برچسب "فرشته آبی Blue Angle" بر روی چاپگرهای سامسونگ

چاپگر مونو لیزری و چند منظوره A4 این سامسونگ که در سال 2013 به بازار عرضه شده‌اند، موفق به دریافت برچسب اکو سیستم "فرشتة آبی Blue Angle" از سوی وزارت محیط زیست دولت فدرال آلمان شدند.
 
به گزارش سازمان خبری سیتنا (CITNA.IR)، گواهی سازگاری با محیط زیست فرشته آبی به مدت 35 سال راهنمای خریداران محصولات دوستدار محیط زیست بوده است. اعتماد زیاد به این گواهی‌نامه آن را به کمترین لازمة شرکت در حضور در مناقصات بخش عمومی در دولت‌ها و شرکت‌های عضو اتحادیة اروپا تبدیل کرده است.

 

اخیرا بندهایی به گواهینامة جدید فرشتة آبی اضافه شده که شامل سنجش و شناسایی ذرات یا مواد مضر و آلودگی صوتی و ارزیابی مصرف انرژی است.

 

سامسونگ با ایجاد تغییراتی در طراحی سیستم‌های داخلی و تونر چاپگرهایش، همواره سعی کرده که قوانین مربوط به محیط زیست را در محصولاتش رعایت کند. همین تلاش‌ها نیز موجب شده 20 مدل از چاپگرهای تک‌منظوره و MFP‌های این شرکت که در سال 2013 عرضه شده‌اند، گواهینامة جدید فرشتة آبی را دریافت نمایند. این در حالی است که تاکنون هیچ شرکتی این گواهینامه را در زمینه چاپگرهای خود کسب نکرده است.

 

جوسانگ اون، معاون ارشد رئیس فروش و بازاریابی سامسونگ در این باره گفت: "ما با همکارانمان در آلمان همکاری نزدیکی داشته‌ایم تا بتوانیم پرینترها را با ضوابط جدید آزمایشی مطابقت دهیم." وی افزود: "ما معتقدیم این به روز رسانی‌ها، هنگام دریافت پیشنهادات مناقصات از طرف آژانس‌ها و کمپانی‌های دولت آلمان در سال 2014،  مزایای زیادی برایمان خواهد داشت."

وی همچنین گفت: "ما مفتخریم که به مدرک برچسب اکو سیستم فرشتة آبی برای چاپگرهای تک‌منظوره و چند کاره دست یافته‌ایم. این امر نشان‌دهنده تعهد شفاف ما به پایداری محیطی و پیشرفت فناوری دوستدار محیط زیست در چرخه تولید محصولاتمان است."

 

گفتنی است که در ماه آوریل 50 محصول سامسونگ موفق به دریافت درجه EPEAT شده‌اند که یک گواهی آمریکائی برای محصولات دوستدار محیط زیست به شمار می‌آید. 

 

در ماه ژوئیه نیز پرینترهای رنگی لیزری A4 و سری چند منظوره  CLP-415/CLX-4195  سامسونگ تقدیرنامة "دستاورد مهم کم مصرف" از طرف آزمایشگاه بایرز (Buyers Lab) دریافت کردند. این لابراتوار یکی از متصدیان پیشگام تست ابزار در آمریکا است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-10-15 18:38

افزودن دیدگاه جدید