کدخبر :285066 پرینت
21 شهریور 1402 - 23:19

دور زدن رجیستری آیفون 14 با استفاده از دانگل اینترنت!

دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، می‌گوید: در سال گذشته و بعد از ممنوعیت رجیستری آیفون 14، برخی با روش‌هایی مثل استفاده از دانگل اینترنت این گوشی‌ها را فعال و در حال استفاده از آن هستند.

متن خبر

به گزارش سیتنا به نقل از تسنیم، مهدی عبقری، با اشاره به آخرین وضعیت واردات برخی مدلهای  آیفون از جلمه سری های 14 و 15 گفت: به دلیل شرایط تحریمی، کمبود ارز و ارزبر بودن آیفون‌ واردات و رجیستری برخی مدلهای آیفون همچنان ممنوع است.

دبیر انجمن واردکنندگان موبایل گفت: آمریکا واردات فرش و پسته ایران را محدود کرده است. تصمیم ایران در ممنوعیت واردات آیفون به نوعی عملکرد تقابلی در جهت این اقدام بوده است.

وی با اشاره به اینکه، واردات تجاری و مسافری آیفونهای 13 و ماقبل همچنان پا برجاست، گفت: واردات این دسته نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش چشم گیری داشته و واردات تجاری از طریق رویه واردات از محل صادرات خود، عمدتا توسط افرادی که در حوزه صادرات فعالیت دارند انجام می‌شود.

وی گفت: در سال گذشته و بعد از ممنوعیت رجیستری آیفون 14، برخی با روش‌هایی مثل استفاده از دانگل اینترنت این گوشی‌ها را فعال و در حال استفاده از آن هستند. یکی از دغدغه‌های انجمن این بود که ادامه این روند باعث شود طرح موفق رجیستری به حاشیه و بیراهه رود.

دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، تاکید کرد: طبق اعلام  ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز  استفاده از روشهای مختلف برای دور زدن ممنوعیت رجیستری آیفون 14 قابل شناسایی است.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.