کد مطلب: 

253401
ثروتمندترین مرد جهان از دریافت بیت کوین استقبال می‌کند
بنیانگذار شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس که به تازگی به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است، اعلام کرد که هرگز پیشنهاد دریافت ارز رمزنگاری شده بیت کوین را رد نخواهد کرد.
ثروتمندترین مرد جهان از دریافت بیت کوین استقبال می‌کند

به گزارش سیتنا، تسنیم به نقل از نشریه آمریکایی فوربس، نوشت: ایلان ماسک، مالک شرکت خودروسازی تسلا و شرکت هوافضای اسپیس ایکس که به تازگی به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل شده است، اعلام کرد که هرگز پیشنهاد دریافت ارز رمزنگاری شده بیت کوین را در معاملات خود رد نخواهد کرد.

ماسک در پاسخ به توییت بن مزریچ، نویسنده فیلم "شبکه اجتماعی" و مولف کتاب "میلیاردرهای بیت کوینی"، که گفته بود: من دیگر هرگز دریافت بیت کوین را رد نمی کنم. نوشت: من هم همینطور.

ماسک که با افزایش قیمت سهام تسلا طی سال گذشته در صدر فهرست ثروتمندان جهان قرار گرفت، اکنون به عنوان یکی از طرفداران بیت کوین شناخته می شود چرا که به طور مرتب در مورد این ارز و سایر رمزارزها توییت می کند (البته اغلب به صورت غیر مستقیم).

با رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود طی ماه گذشته، این ارز دیجیتال و ارزهای مشابه برای اولین بار از زمان رونق بیت کوین در سال 2017 و سپس سقوط آن، به مرکز توجه جهانی بازگشته اند.
بر اساس این گزارش، ارزش کل بازار بیت کوین و ارزهای رمزپایه در حال حاضر به بیش از 1 تریلیون دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین در این هفته رکورد 40000 دلار را شکست که بدین ترتیب ارزش کل بزرگترین ارز رمزنگاری شده در دنیا از 750 میلیارد دلار عبور کرد. این موضوع بیت کوین را به سمت بزرگترین دارایی های جهانی سوق می دهد.
در ماه دسامبر، ایلان ماسک با بیان مطالبی این گمانه زنی را ایجاد کرد که شرکت سازنده خودروهای برقی وی یعنی تسلا احتمالاً ارز بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه خواهد کرد.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2021-01-11 09:15

افزودن دیدگاه جدید