کد مطلب: 

250245
تماس تلفنی یک زن با مرد متاهل قتل عروس جوان را در کرج رقم زد
مرد معتاد که هفت ماه پس از مرگ مشکوک نامزدش به قتل وی اعتراف کرده مدعی شد به‌خاطر یک سوء‌تفاهم و توهم ناشی از مصرف مواد مخدر دست به این جنایت زده است.
تماس تلفنی یک زن با مرد متاهل قتل عروس جوان را در کرج رقم زد

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از اسفند سال گذشته با گزارش مرگ مشکوک زن جوانی به‌ نام ریحانه در یکی از بیمارستان‌های البرز آغاز شد.

مأموران در نخستین بررسی‌ها به سراغ نامزد او محسن رفتند که ادعا می‌کرد ریحانه خودکشی کرده است. مرد جوان گفت: من و ریحانه از سه ماه قبل نامزد کرده و با هم در یک خانه در عظیمیه کرج زندگی می‌کردیم شب وقتی از سر کار به خانه برگشتم متوجه شدم او خودکشی کرده است.

اما از آنجا که پزشکان بیمارستان عنوان کرده بودند مرگ زن جوان مشکوک است جسد ریحانه به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت دقیق مرگ مشخص شود. در ادامه پزشکان پزشکی قانونی اعلام کردند: مرگ زن جوان به خاطر فشار دو دست به ناحیه گردن و شکستگی بخشی از آن ناحیه بوده است که همین نظریه موجب شد تا مأموران شناسایی عامل قتل را در دستور کارشان قرار دهند و محسن به‌عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

اعتراف به همسرکشی

وی که همچنان منکر ارتکاب قتل بود سرانجام در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و پس از هفت ماه راز قتل زن جوان را فاش کرد. وی گفت: مدتی قبل از این ماجرا من و ریحانه به خاطر موضوعی به دادسرا رفته بودیم از آنجا که اجازه نمی‌دهند تلفن همراه به داخل دادسرا ببریم من گوشی تلفنم را به ریحانه دادم تا نگه دارد اما از شانس بدم همان موقع دوست دختر سابقم تماس گرفته بود همین موضوع باعث شد تا من و ریحانه باهم جر و بحث کنیم و این جدل تا داخل خانه ادامه پیدا کرد و در نهایت از فرط عصبانیت در حالی که ماده مخدر شیشه مصرف کرده بودم، او را خفه کردم بعد با صحنه‌سازی خواستم طوری وانمود کنم که او خودکشی کرده است. از آنجا که او مدتی قرص‌های اعصاب مصرف می‌کرد من قرص‌ها را به مأموران نشان دادم و گفتم با این قرص‌ها خودکشی کرده است.

سرهنگ نادربیگی، رئیس پلیس استان البرز با اعلام این خبر گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل خواهد شد تا بزودی محاکمه شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-10-21 23:27

افزودن دیدگاه جدید