کد مطلب: 

238496
ماجرای گوگل و اخراج مشکوک کارمندانش در حال بررسی است
هیات ملی روابط کار آمریکا (NLRB) در حال بررسی ماجرای مشکوک اخراج ۴ نفر از کارمندان گوگل است.
ماجرای گوگل و اخراج مشکوک کارمندانش در حال بررسی است

به گزارش سیتنا، باز هم یکی از شرکت‌های معروف دنیای فناوری تحت بررسی‌های خارج از حوزه خود قرار گرفته است. این بار نوبت به گوگل رسیده که توسط هیات ملی روابط کار آمریکا (NLRB) مورد بررسی قرار گیرد.

همه چیز از اخراج شدن ۴ نفر از کارمندان گوگل آغاز شد و زمانی که این افراد به این مسئله اعتراض کردند آتش ماجرا بیش از پیش شعله گرفت. در جدیدترین خبر منتشر شده اعلام شده است که هیات ملی روابط کار آمریکا (NLRB) به تازگی تحقیقاتی را برای پیدا کردن حقیقت ماجرا آغاز کرده است.

هدف اصلی این تحقیقات رسیدن به نتیجه درست و بررسی نقض احتمالی قوانین کار در گوگل است. باید دید که اخراج آن ۴ کارمند واقعا با قوانین کار تناقض دارد یا ماجرا آن طور نیست که تعریف می‌شود. اسامی این چهار نفر لورنس برلند، پل دوک، ربکا ریورز و سوفی والدمن است.

دلایل ارائه شده توسط کارمندان و شرکت گوگل

این سازمان کار نسبتا سختی در پیش رو دارد، زیرا از طرفی این چهار نفر ادعا می‌کنند با ناعدالتی از گوگل اخراج شده‌اند و از طرفی دیگر گوگل نیز دلایل خاص خودش را برای این کار ارائه کرده است. چهار فرد مذکور می‌گویند که به دلیل سازماندهی کارمندان اخراج شده‌اند. این مسئله را می‌توان از طریق مراجع قانونی پیگیری کرد. کارمندان اخراج شده از گوگل هفته گذشته شکایت کرده‌اند و منتظر جواب نهایی این پرونده هستند.

اما از طرفی گوگل حرف دیگری می‌زند و دلیل اخراج این افراد را نقض بعضی از سیاست‌های امنیت اطلاعاتی این شرکت اعلام کرده است. حتی گوگل ادعا می‌کند این افراد این کار خود را تکرار کرده‌اند. این اولین باری است که گوگل توسط این سازمان مورد بررسی قرار می‌گیرد، زیرا تاکنون چنین اتفاق عجیبی در این شرکت رخ نداده است و اگر هم این اتفاق افتاده باشد مطمئنا در سکوت کامل خبری پیش رفته است.

تحقیقاتی که قرار است توسط هیات ملی روابط کار آمریکا انجام شود سریع به نتیجه نمی‌رسد و به حدود سه ماه زمان برای گرفتن نتیجه نیاز است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-12-11 10:49

افزودن دیدگاه جدید