کد مطلب: 

225187
امکان دایرکت زدن از طریق سایت اینستاگرام
در حالی که تا به حال ارسال پیام مستقیم یا دایرکت در اینستاگرام تنها از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آن ممکن بوده، به زودی کاربران سایت اینستاگرام هم قادر به چنین کاری خواهند بود.
امکان دایرکت زدن از طریق سایت اینستاگرام

به گزارش سیتنا به نقل از اسلش گیر، مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که مالک اینستاگرام نیز محسوب می شود، به دنبال یکپارچه سازی پیام رسان های فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام است و به نظر می رسد اقدام اخیر وی با همین هدف صورت می گیرد.

بنا بر اعلام فیس بوک کاربرانی که از طریق مرورگرهای وب رایانه های شخصی به سایت اینستاگرام مراجعه می کنند هم خواهند توانست برای دوستان خود در این شبکه اجتماعی پیام مستقیم یا دایرکت بفرستند.

اگر چه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است، اما در اصل برای استفاده کاربران تلفن همراه و به اشتراک گذاری عکس طراحی شده و لذا بسیاری از امکانات اپلیکیشن اینستاگرام از طریق مرورگرهای اینترنتی رایانه های شخصی در دسترس نیست.

کارشناسان می گویند هدف فیس بوک از اقداماتی از این دست افزایش محبوبیت اینستاگرام برای کاربران رایانه های شخصی نیز هست و این در حالی است که ارسال عکس در حساب های کاربری اینستاگرام تنها از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آن ممکن است و انجام چنین کاری از طریق وب به سادگی ممکن نیست. زمان افزوده شدن خدمات دایرکت به نسخه تحت وب اینستاگرام هنوز مشخص نشده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2019-02-13 14:01

افزودن دیدگاه جدید