کدخبر :293268 پرینت
25 فروردین 1403 - 10:04

زنی ۱۱ ماه با یک جسد زندگی کرد

جسد مرد آبادانی کرم زده پیدا شد و یک زن ۱۱ماه با این جسد زندگی می کرد.

متن خبر

به گزارش سیتنا، ۲۱ فرودین‌ ماه اهالی خیابان امام آبادان در تماس تلفنی با ماموران پلیس از بوی تعفن که از خانه مرد تنها منتشر می‌شد خبر دادند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری۱۶ امیرکبیر در محل حاضر شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد منزل پیرمرد تنها که به صورت مجردی در خانه‌اش زندگی می‌کرد شدند.

وقتی که وارد خانه شدند با جسد مرد تنها که بوی تعفن از آن بلند شده بود و بدنش نیز کرم زده بود مواجه شدند.

ماموران در تحقیقات فنی و بررسی‌ها پی بردند که این مرد به تنهایی درون خانه شیکش زندگی می‌کرده که تقریبا ۱۱ماه بود که هیچکس ازخانواده وبستگانش که ساکن استان اصفهان بودند از او خبر نداشتند و گمان می‌کردند که وی از آبادان نقل مکان کرده است.

بنابر این گزارش مأموران پلیس متوجه شدند یک پیرزن فقیر و ناتوان که در اطراف خانه این مرد تکدی‌گری می‌کرد در ماه‌های گذشته به خانه این مرد تنها رفت و آمد داشت.

در این رابطه پیرزن در تحقیقات پلیسی گفت: چند وقتی است به دلیل نداشتن جا مکان این فرد درزمان حیاتش به من جا ومکان برای زندگی داده بود و زمانی که فوت کرد از ترس اینکه خانواده‌اش خانه را بفروشند و آواره خیابان نشوم مرگ او را به کسی اطلاع ندادم و ۱۱ماه با جسد او درون خانه زندگی کردم و هرکس از بوی تعفنی که از خانه بیرون می آمد چیزی می‌پرسید ادعا می‌کردم که موش درون خانه مرده است.

پس از ادعای پیرزن متکدی، جسد مرد تنها که بطور کامل متلاشی شده بود برای مشخص شدن علت مرگش به پزشکی قانونی انتقال یافت.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.