کد مطلب: 

287572

خانواده ۱۹۹ نفره‌ای که زیر یک سقف زندگی می‌کنند

روستای بکتاونگ در ایالت میزورام هند، خانه پرجمعیت‌ترین خانواده دنیاست که ۱۹۹ نفر عضو آن زیر سقف خانه‌ای بزرگ زندگی می‌کنند.
خانواده ۱۹۹ نفره‌ای که زیر یک سقف زندگی می‌کنند

به گزارش سیتنا، «پو زایونا»، با داشتن ۳۸ همسر، ۸۹ کودک و ۳۶ نوه، پدر پرجمعیت‌ترین خانواده دنیا بود که سال ۲۰۲۱ در سن ۷۶ سالگی به‌دلیل بیماری‌های فشار خون و دیابت فوت کرد. اما خانواده او در آپارتمانی که روی تپه‌های روستای بکتاونگ بنا شده است، همچنان کنار هم زندگی می‌کنند. برخی از فرزندان این خانواده ازدواج کرده‌اند و خودشان بیش از یک فرزند دارند و اکنون تعداد این خانواده به ۱۹۹ نفر رسیده است.

این خانواده روزی دو بار در سالن بزرگ خانه‌شان جمع می‌شوند و غذا می‌خورند. آنها در تمام کارهای روزمره‌شان و مخارج زندگی‌شان با هم شریک هستند و در تلاش‌اند میراث «پو زایونا» را حفظ کنند.

خانواده ۱۹۹ نفره‌ای که زیر یک سقف زندگی می‌کنند

یکی از پسرهای زایونا می‌گوید، «من مثل پدرم نیستم! خدا او را برگزیده بود. اما من فقط یک انسان معمولی‌ام و نمی‌توانم چند همسر داشته باشم.»

برخی از اعضای این خانواده قصد دارند فرزندان خود را به مکان‌هایی بفرستند که فرصت تحصیل و پیدا کردن شغلی مناسب داشته باشند. اما درکل این خانواده روبه‌رشد هنوز هم از اینکه زندگی جمعی کنار هم داشته باشند، راضی‌اند.

جالب اینکه، آنها باعث شدند این منطقه از هند به یک نقطه گردشگری جذاب برای افرادی شود که می‌خواهند از این خانواده دیدن کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-11-18 10:19

افزودن دیدگاه جدید