کد مطلب: 

284686

استارت تیم ملی با رونمایی از خداداد عزیزی

اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برگزار شد.
استارت تیم ملی با رونمایی از خداداد عزیزی

به گزارش سیتنا، اولین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای ۲ دیدار دوستانه مقابل بلغارستان و آنگولا از ساعت ۱۷:۱۰ امروز در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

* شرایط زمین شماره یک مرکز ملی فوتبال ایران که به دلیل ادامه عملیات بهسازی تیم ملی امید موفق نشد تمرینات آماده سازی خود پیش از اعزام به ازبکستان را در آن برگزار کند. این زمین مدتی است که به دلیل کمبود آب با مشکلات اساسی مواجه شده است.البته زمین شماره دو این مجموعه همراه با آغاز تمرینات تیم ملی وضعیت مطلوبی دارد.

* این تمرین با حضور ۱۲ بازیکن برگزار شد.مهدی ترابی، شهریار مغانلو، روزبه چشمی، محمد دانشگر، محمد حسین مرادمند، وحید امیری، میلاد سرلک، رضا اسدی، رامین رضاییان در کنار پیام نیازمند، علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری در این تمرین شرکت کردند.

* مرتضی پورعلی گنجی و علیرضا علیزاده نیز پس از انجام تمرینات اختصاصی همراه با سایر نفرات، زیر نطر علیرضا شهاب، فیزیوتراپیست تیم ملی چند بار دور زمین دویده و سپس برای انجام تمرینات اختصاصی راهی ساختمان پک شدند.

* احمد نوراللهی قرار است امشب به اردوی تیم ملی اضافه شود و سایر لژیونرها نیز در بلغارستان به جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی اضافه خواهند شد.

* امیر قلعه‌نویی در جریان مصاحبه خود اعلام کرد عملکرد شجاع خلیل‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده را زیرنظر دارند و احتمال دارد این بازیکنان پس از بازی امروز تراکتور مقابل استقلال خوزستان به اردو اضافه شوند.

* خداداد عزیزی که به عنوان مشاور فنی به کادر تیم ملی اضافه شده با پوشیدن لباس تمرینی و حضور در وسط زمین نظاره گر عملکرد ملی‌پوشان بود.

* دروازه‌بان‌های تیم ملی زیر نظر دینکا آلین تمرینات اختصاصی را پیگیری کردند که البته نوع ارسال های این مربی رومانیایی سبب سوژه کردن خبرنگاران شده بود.

* خود قلعه نویی نیز در بخشی از تمرینات نظاره‌گر عملکرد ۳ دروازه بود.

* بازیکنان در ۲۵ دقیقه ابتدایی تمرین زیرنظر دستیاران قلعه‌نویی در گوشه‌ای از زمین با پوشیدن کاورهای آبی، سبز و سفید به تمرین حفظ توپ مشغول بودند.

*طبق اعلام قلعه‌نویی در صورت فراهم بودن شرایط این تیم و پیدا شدن حریف تدارکاتی، این تیم قبل از اعزام به جام ملت های قطر اردویی را در کیش برگزار خواهد کرد.

*فوتبال ۶ به ۶ آخرین بخش تمرین با حضور خبرنگاران بود.

*اهالی رسانه ساعت ۱۸ از محل تمرین خارج شدند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2023-09-02 18:43

افزودن دیدگاه جدید