کد مطلب: 

267049
حسین رفیعی: اجرا ارثیه پدری کسی نیست
حسین رفیعی مجری و بازیگر تلویزیون گفت: زمانی که از بازیگری به سمت اجرا آمدم به من نقد وارد شد، اما به نظرم اجرا ارثیه ای پدری کسی نیست که بگویم چون من مجری بودم کسی حق ندارد وارد این حوزه شود و بالعکس.
حسین رفیعی: اجرا ارثیه پدری کسی نیست

به گزارش ایرنا، حسین رفیعی بازیگر و مجری برنامه های تلویزیون گفت: این روزها در سریال پلاک ۱۳ حضور دارم که هم زمان تصویربرداری و پخش می شود. البته تولید یک سریال در شرایط کرونا سخت است ولی همکاران بی وقفه کنار هم کار کردند که از آنها تشکر می کنم.

وی ادامه داد: در سال های اخیر بیشتر نقش پدر خانواده را بازی کردم، در حالیکه خیلی قبل ترها نقش بچه را بازی می کردم. در سریال پلاک ۱۳ نقش تیمور را دارم که کار آفرین است و مانند خیلی از پدرها تلاش می کند تا فرزندانش جایگاه خوبی پیدا کنند.

این بازیگر همچنین تاکید کرد: ما سریال می سازیم و هدفمان طنز بودن آن است اما باید یادمان باشد که وام دار فرهنگ هستیم و باید مراقب آن باشیم که فقط به قیمت خنداندن، به فرهنگمان آسیب نزنیم.

رفیعی در پاسخ به این پرسش که پلاک ۱۳ را تا چه میزان موفق می دانید؟ گفت: من ادعایی ندارم مجموعه ای که ما کار کردیم بی نقص است، اما تمام تلاشمان را خالصانه و عاشقانه انجام دادیم.

وی همچنین درباره حضور در جایگاه مجری و بازیگر نیز توضیح داد: زمانی که به عنوان بازیگر آمدم اجرا کردم این نقد را به من داشتند که چرا به عنوان بازیگر مجری شدم. اما هیچ اشکالی ندارد. به نظرم هر کسی می تواند جلوی دوربین یک برنامه را مدیریت و خوب ارائه کند و مردم هم او را دوست داشته باشند. این حق مردم است که او را ببینند. ارثیه ای پدری کسی نیست که بگویم چون من مجری بودم کسی حق ندارد وارد این حوزه شود و بالعکس. من وقتی به تلویزیون آمدم خودم یک جوان ۲۲ ساله بودم و الان پسرم ۲۰ سال سن دارد. طبیعی است که جوانترها باید بیایند و آدم های جدید هم حضور پیدا کنند. هنر و ورزش حق کسانی است که در این رشته ها استعداد دارند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2022-03-14 11:27

افزودن دیدگاه جدید