کد مطلب: 

262666

تباهی دختر مشهدی در پارتی شبانه مختلط

پنج سال قبل به دلیل ناآگاهی و شور و حال دوران جوانی به دام دوستان ناباب افتادم و برای آن که غرورم نشکند، آب میوه ای را مصرف کردم که درون آن مشروبات الکلی بود و...
تباهی دختر مشهدی در پارتی شبانه مختلط

به گزارش خراسان، دختر 25 ساله با بیان این که پنج سال است زندگی کابوس واری را می گذرانم، درباره ماجرایی که او را به مخمصه ترسناکی انداخته است، به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: تازه وارد بیستمین بهار زندگی ام شده بودم که «فرزانه» مرا به جشن تولدش دعوت کرد.

با فرزانه از دوران دبیرستان دوست بودم به طوری که با هم خیلی صمیمی شدیم و ساعات زیادی را با یکدیگر می گذراندیم ولی روزگار به گونه ای رقم خورد که او بعد از پایان تحصیلات دوران دبیرستان، وارد دانشگاه شد اما من در هیچ رشته ای پذیرفته نشدم به همین دلیل فاصله بین من و فرزانه زیادتر شد و ما خیلی کم همدیگر را ملاقات می کردیم تا این که روزی با تماس تلفنی فرزانه به جشن تولدش دعوت شدم که در باغ ویلای بزرگ پدرش برگزار می‌شد.

از این که بعد از مدت ها ساعاتی را با دوست صمیمی گذشته ام می گذراندم، در پوست خودم نمی گنجیدم. خلاصه آن شب دسته گل زیبایی گرفتم و به باغ ویلای آن ها رفتم.

به جز من تعداد دیگری از دوستان دوران دبیرستان هم آن جا بودند به طوری که از دیدن آن ها و فرزانه آن قدر ذوق زده شدم که حال خودم را نمی فهمیدم. درحالی که خدمتکار پدر فرزانه از مهمانان پذیرایی می کرد، فرزانه با در دست داشتن سینی آب میوه و قطعات بریده شده کیک به سراغ ما آمد.

من هم با همان شوخی های دوران دبیرستان با گوشه و کنایه جملاتی می گفتم که موجب خنده دوستانم شود و در پایان اضافه کردم رنگ آب میوه هایت ما را بیهوش می کند. اگرچه زمانی که لب به آب میوه زدم احساس کردم درون آن مشروبات الکلی باشد چرا که طعم زننده ای داشت اما غرورم اجازه نداد ادای دختران عقب افتاده را دربیاورم و از خوردن آب میوه صرف نظر کنم. نمی خواستم نزد دوستانم کم بیاورم به همین دلیل لیوان آب میوه را سرکشیدم.

 خلاصه وقتی مهمانی به پایان رسید، شب از نیمه گذشته بود. درهمین هنگام فرزانه سوئیچ خودروی خارجی گران قیمت پدرش را برداشت و از من و دو نفر از دوستان دوران دبیرستانمان خواست تا برای تفریح به اطراف طرقبه برویم.

او به دلیل خلوت بودن مسیر به طور وحشتناکی رانندگی می کرد و با خودرو حرکات مارپیچ انجام می داد. در همین هنگام بود که ناگهان گشت پلیس راهور از دورنمایان شد و قصد داشت خودروی ما را متوقف کند که فرزانه خودرو را در تاریکی شب متوقف کرد و خودش درون یکی از کوچه ها پا به فرار گذاشت ولی زمانی که ماموران متوجه حالت غیرطبیعی ما شدند ما را تحویل کلانتری دادند. خلاصه نیروهای انتظامی من و دو دوست دیگرم را برای انجام آزمایش الکل به پزشکی قانونی معرفی کردند که در نتیجه وجود الکل در خون من و دوستانم به اثبات رسید.

بعد از آن هم پدر فرزانه مسیر قانونی را برای آزادی خودرو طی کرد و دخترش را تحویل پلیس داد. حالا در حالی که پنج سال از آن ماجرا می گذرد و هنوز هیچ حکمی را اجرا نکرده اند اما همواره ترس دارم و کابوس وار زندگی می کنم.

با وجود این به درگاه خداوند توبه کرده ام و از آن روز به بعد همواره مراقب هستم تا به خاطر خودنمایی یا غرور جوانی دست به اعمال غیرشرعی نزنم و با دوستان ناباب معاشرت نکنم که این گونه زندگی و آینده ام را به تباهی بکشانند.

حالا هم به کلانتری آمده ام تا مرا راهنمایی کنید و...

گزارش خراسان حاکی است به دستور سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد) اقدامات مشاوره ای و بررسی راهکارهای قانونی برای راهنمایی دختر جوان در دایره مددکاری اجتماعی آغاز شده است.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-10-24 00:39

افزودن دیدگاه جدید