کد مطلب: 

256937
کنایه تند مربی پرسپولیس به استقلال
حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که دیدار این تیم با سپاهان قهرمان لیگ را تعیین نخواهد کرد.
کنایه تند مربی پرسپولیس به استقلال

به گزارش ایران پژواک، حمید مطهری در خصوص خارج شدن پرسپولیس از قرنطینه گفت: ما ۲۰ روز سخت را در هند پشت‌ سر گذاشتیم و مطرح شدن بحث قرنطینه قبل از بازی با الوحده هم از لحاظ ذهنی تا حدودی تیم ما را به هم ریخت. ما بابت قرنطینه شدن مشکلی نداشتیم و همیشه هم نشان دادیم که قانون‌مدار هستیم و از این مسائل تمکین کردیم اما چقدر خوب است که همیشه عدالت رعایت شود. خدا را شکر که تست‌های ما دو بار منفی شد و از قرنطیه خارج شدیم اما شنیده‌ایم که در برخی پروازها مسافران هندی وارد ایران می‌شوند و به قرنطینه نمی‌روند که امیدوارم این خبرها درست نباشد.

نظرها باید کارشناسی باشد 

وی در ارتباط با صعود مقتدرانه پرسپولیس و اینکه برخی کارشناسان و مربیان گفته‌اند گروه پرسپولیس آسان بود، تاکید کرد: انتظار من این است که صحبت‌ها کارشناسی و با منطق باشد، نه اینکه بعضی‌ها طوری نظر بدهند تا حمایت فضای هواداری را به همراه داشته باشند. در گروه ما تیم دوم یعنی الوحده ۱۳ امتیاز گرفت و بعضی از تیم‌ها که اول شدند هم نتوانستند ۱۳ امتیاز بگیرند. از طرفی بحث سیدبندی هم مطرح است که پرسپولیس با توجه به عقبه و حضور در دو فینال اخیر لیگ قهرمانان، در سید یک قرار گرفت. من زیاد نمی‌خواهم به این موضوع بپردازم، در جریان مسابقات هم مربی بزرگی مثل لوران بلان با بنده صحبت کرد و به این موضوع اشاره کرد که پرسپولیس جدا از بحث نتایج و امتیازگیری، بالاتر از سطح فوتبال آسیا بازی می‌کند که این برای ما با ارزش است.

بازی با استقلال تاجیکستان آسان نیست

مربی پرسپولیس در خصوص تقابل با استقلال تاجیکستان عنوان کرد: تیمی که به الهلال عربستان ۴ گل می‌زند و در گروهش اول می‌شود، قطعا تیم خوبی است، البته من بازی‌های این تیم را ندیده‌ام و فعلا نمی‌توانم به صورت دقیق در خصوص استقلال تاجیکستان صحبت کنم اما اصلا اینطور نیست که بازی آسانی در پیش داشته باشیم.

هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست

مطهری در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس می‌تواند در این فصل قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا شود؟» تصریح کرد: ۱۵ ماه پیش که به پرسپولیس آمدیم، همان زمان آقا یحیی با بازیکنان صحبت کرد و گفت که پرسپولیس بارها قهرمان لیگ شده  هدف ما باید قهرمانی در آسیا باشد. ما به فینال هم رفتیم و متاسفانه همه دیدند که چه اتفاقاتی رخ داد که قهرمان نشدیم، این در حالی است که شایسته قهرمانی بودیم. هنوز هم هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست و برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

از بازیکنان و هواداران تشکر می‌کنم

مربی پرسپولیس با تمجید از عملکرد بازیکنان پرسپولیس گفت: ما در هند از لحاظ سخت‌افزاری، شرایط آب و هوایی و بحث بیماری کرونا وضعیت سختی داشتیم و باید از بازیکنان تشکر کنیم که متعهدانه بازی کردند و وظایف خودشان را انجام دادند. از هواداران پرسپولیس هم تشکر می‌کنم که همیشه به ما انرژی مثبت می‌دادند و امیدوارم در بازی‌های آینده آنها را خوشحال کنیم.

با فرمت لیگ قهرمانان مشکل دارم

مطهری در قسمت دیگری از حرف‌هایش در خصوص فرمت برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که با انتقاد خیلی‌ها همراه است، تصریح کرد: من واقعا با فرمت برگزاری این مسابقات مشکل دارم. نمی‌خواهم بگویم حرف‌هایم و نظرم در این زمینه کاملا کارشناسی است اما این درست نیست که بازی‌ها را با یک تیم شروع و با یک تیم دیگر تمام کنیم. در ضمن مسائل دیگری هم وجود دارد که نمی‌خواهم به آنها اشاره کنم.

قهرمانی در لیگ آسان نیست

مربی پرسپولیس در ارتباط با بازی بعدی تیمش برابر سپاهان و اینکه برخی معتقدند این بازی می‌تواند قهرمان لیگ را مشخص کند، گفت: سپاهان تیمی خوب و قابل احترام است و تلاش می‌کنیم تا در این بازی یک نتیجه خوب بگیرمی اما قرار نیست این بازی سرنوشت قهرمانی را مشخص کند. در حال حاضر چند تیم دنبال قهرمانی هستند و همه حریفان هم برای ما قابل احترام خواهند بود. ما می‌دانیم که قهرمانی در لیگ آسان نیست و باید سخت تلاش کنیم تا پنجمین قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم.

طرفدار سیتی و رئال هستم

مطهری در خصوص بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا و اینکه دوست دارد چه تیمی قهرمان شود، خاطرنشان کرد: واقعا تیم‌هایی که به نیمه‌نهایی آمده‌اند، تیم‌های خوبی هستند. من طرفدار رئال و منچسترسیتی هستم و دوست دارم این دو تیم در فینال با هم بازی کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-05-05 18:57

افزودن دیدگاه جدید