کد مطلب: 

247820
گل‌محمدی: این مساوی بیشتر از یک برد می‌ارزید
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در نیمه دوم دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان ابراز رضایت کرد و تساوی مقابل این تیم را به اندازه یک برد ارزشمند دانست.
گل‌محمدی: این مساوی بیشتر از یک برد می‌ارزید

به گزارش تسنیم، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی ۳ - ۳ تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر گفت: از استقبالی که در این شهر از ما شد و همچنین میزبانی تیم گل‌گهر تشکر می‌کنم. شروع خوبی در بازی نداشتیم و سیدعلی (داور مسابقه) یک اخراج خیلی سخت‌گیرانه داشت و در دقیقه ۱۵ ما را ۱۰ نفره کرد. فکر می‌کنم خیلی راحت در آن صحنه کارت قرمز داد. صحنه‌های مشابه و بدتر از آن را در فوتبال دیدیم، ولی خیلی راحت از آن گذشته‌اند.

وی افزود: در هر صورت نمی‌خواهم زیاد درباره داوری صحبت کنم. نیمه اول، نیمه خوبی برای ما نبود و هم اخراجی دادیم و هم دو گل دریافت کردیم که کارمان را سخت کرد. در نیمه دوم برای جبران آمدیم و خیلی خوب بازی کردیم و حتی توانستیم از حریف جلو بیفتیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم بابت این ذهنیت خوبی که بعد از ۱۰ نفره شدن و دریافت دو گل داشتند. این یک امتیاز و این نتیجه‌ای که در نیمه دوم به دست آوردیم برای من بیشتر از یک برد ارزشمند بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: این نتیجه به شخصیت تیم و ذهنیت بزرگ بازیکنان کمک می‌کند که در آینده اگر اتفاقی افتاد بتوانند نتیجه را جبران کنند. فکر می‌کنم امروز بازیکنان‌مان شخصیت بالای خودشان را نشان دادند. در مجموع در نیمه اول خوب نبودیم، ولی در نیمه دوم کاملاً بازی را در اختیار داشتیم. اگر امروز بازی را هم می‌بردیم حق‌مان بود. در هر صورت از بازیکنانم تشکر می‌کنم که امروز نشان دادند، چقدر بازیکنان بزرگی هستند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-08-16 00:27

افزودن دیدگاه جدید