کد مطلب: 

246100

مطرح شدن اسم من برای استقلال شیطنت است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: همانطور که برانکو ایوانکوویچ تجربیاتش را در اختیار من گذاشته بود، من هم با فرهاد مجیدی صحبت کردم و تجربیاتم را درباره استقلال به او گفتم.
مطرح شدن اسم من برای استقلال شیطنت است

به گزارش ایران پژواک، امیر قلعه نویی با اشاره به آمارهای تیم فوتبال سپاهان گفت: این آمار هرسال بوده است. ما یکسری دشمن قسم خورده داریم. نمی دانم چرا این رفتارها را می‌کنند. تیم ما در هر بازی ۵.۸۳ موقعیت ایجاد کرده و اول است و از نظر گلزنی هم دوم هستیم. ما در ایجاد موقعیت اول هستیم ولی در استفاده از موقعیت، ششم هستیم. ایراد همین‌جا است.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: یکسری حرف‌ها یا بغض و حسادت است. نمی دانم چطور بعضی‌ها کارشناس شده‌اند. بعد از کرونا باید محبت‌ها را بیشتر کنیم.

وی در خصوص مطرح شدن نامش برای سرمربیگری در تیم ملی تصریح کرد: قضیه تیم ملی تقریباً تمام شده بود. هیات مدیره باشگاه سپاهان جلسه گذاشت و آقایان علی نژاد و بهاروند هم صحبت کردند. ۱۳ سال تلاش کردم تا چیزی را ثابت کنم و ثابت هم کردم ولی قسمت نبود به تیم ملی برگردم. اتفاقاتی به ناحق در سال ۲۰۰۶ افتاد و ما را دادگاهی کردند. آن موقع کمک کردیم ولی دوستان برنامه‌ریزی کردند و ما را دادگاهی کردند.

قلعه نویی افزود: ۱۳ سال زحمت کشیدم تا دوباره این فرصت را پیدا کنم و محبت خدا هم شامل حالم شد. تعهدی به تیم سپاهان داشتم. سپاهان باشگاه بسیار بزرگی است. همه مربیان بزرگ آرزو دارند مربی سپاهان شوند.

وی با اشاره به دستاوردهای سپاهان تصریح کرد: در یکسال و نیم توانستیم سه کار مهم برای سپاهان انجام بدهیم. اول اینکه راه طلایی که گم کرده بودند را دوباره پیدا کردند. آرامش تیمی هم بر سپاهان حاکم است. این خیلی مهم است. اسم تیمی را نمی‌آورم. شاید آنها شرایط خوبی داشته باشند ولی آرامش ندارند. از همه مهمتر کار خیلی خوبی که کردیم ساختن تیمی بود که حداقل سه چهار سال تاریخ مصرف دارد. بنده ۱۳ سال زحمت کشیدم ولی به خاطر سپاهان و تعهدی که داشتم، تصمیم برای حضور در تیم ملی را بر عهده کارخانه و باشگاه گذاشتم.

قلعه نویی که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می‌کرد، درباره مطرح شدن نامش به عنوان سرمربی فصل بعد استقلال، اظهار کرد: ممنون که سئوال خوبی پرسیدید. به فرهاد مجیدی از همین‌جا سلام می‌رسانم. او از سرمایه‌های ارزشمند استقلال است. ما یک جلسه داشتیم و تجاربی را در اختیارش گذاشتم؛ همانطور که برانکو تجارب تیم ملی را در اختیار من گذاشته بود. اول از فرهاد می‌خواهم آرامش داشته باشد. بازیگری با مربیگری فرق دارد. به قول آقای اولیایی مربیگری تنها شغلی است که آبروی آدم در گرو پای دیگری است.

سرمربی سپاهان ادامه داد: فرهاد دارد تلاش می‌کند و نباید آرامشش را برهم بزنند. اینها یکسری شیطنت درباره استقلال و سپاهان است. تا وقتی مسئولیت دارم، تمام فکر و ذکرم همانجا است. از فرهاد می‌خواهم وارد مسائل حاشیه‌ای نشود. از طرفداران استقلال هم می‌خواهم به تیمشان کمک کنند. این نصیحت برادرانه‌ام به مجیدی و طرفداران استقلال بود. افتخار می‌کنم در تیم خوب سپاهان هستم. همه مربیان بزرگ ایران آرزو دارند مربی سپاهان باشند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-07-03 19:03

افزودن دیدگاه جدید