کد مطلب: 

243876
چوب حراج پرسپولیس بر سر بازیکنان!
از داخل باشگاه پرسپولیس خبر‌هایی به گوش می‌رسد که تعدادی از بازیکنان این تیم همچون علیرضا بیرانوند در تابستان فروخته خواهند شد یا اینکه به دلیل قرارداد سنگین به آن‌ها اجازه جدایی داده می‌شود!
چوب حراج پرسپولیس بر سر بازیکنان!

به گزارش خبرورزشی، یکی از دلایل فراری دادن بشار رسن از پرسپولیس قرارداد نسبتاً سنگین ۴۴۰ هزار دلاری اوست. مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس حداقل در مقطع کنونی ثابت کرده‌اند قادر به درآمدزایی نیستند بنابراین یکی از راه‌های جبران کمبود‌های مالی فروش یا صدور رضایتنامه بازیکنان گرانقیمت خواهد بود.

بیرانوند در نیم‌فصل به آنتورپ واگذار شد که بند فسخ قرارداد ۷۵۰ هزار دلاری برای جدایی داشت. حالا شنیده می‌شود بند جدایی شجاع خلیل زاده نیز ۴۰۰ هزار دلار است و باشگاه بدش نمی‌آید مدافع شماره ۳ خود را نیز به یک تیم چینی یا قطری بفروشد و درآمدزایی کند! همچنین مهدی ترابی ستاره پرسپولیس با پیشنهادات خوبی از لیگ ستارگان قطر و تیم‌های اروپایی مواجه شده و او هم گزینه دیگری برای درآمدزایی باشگاه خواهد بود! این در حالی است که باشگاه پرسپولیس اگر بخواهد بازیکنی در سطح شجاع خلیل‌زاده، بیرانوند یا مهدی ترابی پیدا کند که پیدا نمی‌کند، باید یک پولی هم روی درآمد حاصل از فروش این دو بازیکن بگذارد! در واقع درآمد فروش خلیل زاده یا ترابی برخلاف بیرانوند نه تنها دردی از درد‌های پرسپولیس را دوا نمی‌کند بلکه این تیم را خالی از ستاره نیز خواهد کرد! از سوی دیگرچند بازیکن همچون بشار رسن یا علی علیپور که قراردادشان با پرسپولیس به اتمام می‌رسد هم نمی‌توانند در این تیم بمانند.

باشگاه پرسپولیس که هر سال به بازیکنانی همچون محمد انصاری ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان باید پول بدهد آیا قادر است به علیپور یا بشار هم پول پرداخت کند؟ شنیدیم باشگاه پرسپولیس از سر ناچاری ناشی از بی‌پولی یا اینکه آگاهانه بی‌میل نیستند بازیکنان گرانقیمت به تیم‌های دیگر بروند. این موضوع می‌تواند تیم پرسپولیس را در فصل آینده با دشواری‌های زیادی روبه‌رو کند و بیشتر از همه این یحیی گل‌محمدی است که دچار دردسر می‌شود!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-04-21 23:37

افزودن دیدگاه جدید